Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Potańcówka Wolności z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną

Potańcówka Wolności z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną

reklama
📅 Data: piątek, 04 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Niepodległa. Miejsce spotkań, Al. Ujazdowskie 4 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
4 czerwca świętujemy 32. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów do Sejmu i Senatu!
Zapraszamy na radosne świętowanie tej pięknej rocznicy... tańcem!
BEZPŁATNA potańcówka wolności:
🎺 zagra Warszawska Orkiestra Sentymentalna,
💃🏽 zatańczymy My wszyscy obecni!

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Piosenki i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacje Henryka Warsa i Rostworowskiego, wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka, nieustannie nas inspirują. Wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy – wybierają to co najlepsze wśród bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia i czasów powojennych, i wykonują zachowując styl i ponadczasowy urok tych melodii oraz dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej.

Potańcówka organizowana jest przez Biuro Programu Niepodległa w Niepodległa. Miejsce spotkań - kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.
Po długim okresie lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa, skorzystajmy z możliwości spotkania i wspólnie świętujmy rocznicę 4 czerwca! Cieszmy się i tańczmy na dancingu, potańcówce, domówce czy imprezie - wspólnie tańczmy, słuchajmy, śpiewajmy, wspominajmy, rozmawiajmy, świętujmy!
Pamiętajmy jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących podczas stanu pandemii, czyli przede wszystkim o dezynfekcji i zachowaniu bezpiecznego dystansu.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w samym parku Łazienki Królewskie, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Do zobaczenia na parkiecie!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę