Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Pełnia lata w brzmieniu mis i gongów

Pełnia lata w brzmieniu mis i gongów

reklama
📅 Data: środa, 28 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Solatorium, Jazdów 3/9 (pokaż na mapie)
OptiTaxi

💰 Podczas wydarzenia prowadzona jest dobrowolna zrzutka za udział.
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
W środę 28 lipca zapraszamy do Solatorium na Jazdowie, by w kąpieli dźwiękowej w brzmieniu mis i gongów doświadczać pełni lata.
W pełni lata będzie można oczyścić tkanki, emocje, doświadczenie i energię, uwolnić blokady na wszystkich poziomach, wyregulować pracę systemów organizmu i zsynchronizować przepływ, ponownie otworzyć intuicję, kreatywność i jasność postrzegania.
Półtoragodzinna sesja dźwiękowa, gdy komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, pozwala doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Sesja będzie przeznaczona dla każdego, kto odczuje potrzebę zatrzymania i przygotowania się do czasu zmiany – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Zachęcamy do dobrego nawodnienia, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wzięcia ze sobą wody, zadbania o swój komfort poprzez przyniesienie swojej maty, ewentualnie poduszki, lekkiego przykrycia, założenie wygodnego niekrępującego ubrania.

Solatorium może zaprosić do dwunastu osób, warto zarezerwować miejsce pod numerem telefonu 691 440 903 lub adresem e-mail [email protected]

Z wdzięcznością docenię wsparcie pracy mojej i zestawu moich instrumentów 😉 stąd sugestia zasilenia słoiczka zgodnie z możliwościami i w otwartości.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!