Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów pod gwiazdami

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów pod gwiazdami

reklama
📅 Data: poniedziałek, 12 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Nowy Fort, ul. Stefana Czarnieckiego 51 (pokaż na mapie)
OptiTaxi

💰 Podczas wydarzenia prowadzona jest dobrowolna zrzutka za udział.
   udostępnij tweetnij wykop
W poniedziałek 12 lipca o 20.30, ponownie zapraszamy wszystkich na wewnętrzne patio Fortu Sztuki, by w kąpieli w dźwiękach mis i gongów zanurzyć się w wibracji sfer, patrząc na wieczorne letnie niebo.

Sesja rozpocznie się luźną rozmową i wstępną relaksacją z oddechem, później będzie – w dużej mierze improwizowana – zasadnicza część dźwiękowa, po której znów – podczas rozmowy – będzie można spontanicznie podzielić się wrażeniami.

Zanurzenie się w organicznym brzmieniu instrumentów z widokiem na wieczorne niebo, pozwoli uspokoić głowę i rozluźnić napięcia w ciele, obserwując złożoność i szerokość zakresów dźwięku oraz doświadczając pojawiania się obrazów, przepływu wizji.

Sesja dźwiękowa, gdy komórki ciała są pod działaniem rezonansu z harmonijnymi wibracjami instrumentów, pozwala przywrócić stan homeostazy, wyregulować pracę systemów organizmu i uruchomić procesy regeneracyjne, oczyścić tkanki ciała, emocje i przeżycia, doświadczyć poczucia równowagi, rozbudzić kreatywność i jasność postrzegania.
Pozostawanie w przestrzeni dźwięku to doświadczanie czystego bycia w tu i teraz.

Sesja pozwoli doświadczyć:

-- na poziomie fizycznym:
- poprawy zdrowia, nastroju i metabolizmu
- uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach i regulacji pracy narządów wewnętrznych

-- na poziomie mentalnym:
- oczyszczenia emocji
- harmonii, wyciszenia i łagodności

-- na poziomie duchowym:
- wrażeń estetycznych
- podniesienia samoświadomości

Sesja będzie przeznaczona dla każdego, kto odczuje potrzebę zatrzymania, relaksu, doznań muzycznych – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku ciąży, niedociśnienia, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Zachęcamy do dobrego nawodnienia, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wzięcia ze sobą wody, w przypadku preferencji – grubszej maty lub maty i koca, a przy indywidualnych potrzebach – zadbania o swój komfort poprzez ewentualne przyniesienie swojej poduszki, lekkiego przykrycia, założenie wygodnego niekrępującego ubrania.

Prosimy o rezerwację miejsca – ze wskazaniem daty 12 lub/i 26 lipca pod numerem telefonu 691440903 lub adresem e-mail [email protected]

Relaks to podstawa dla przepływu energii zdrowia i kreacji.

Asia Romaniuk to entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim, absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger.

Zarówno wcześniej, jak i później warto dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.
Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę