Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Depenalizacja / legalizacja marihuany

Depenalizacja / legalizacja marihuany

reklama
📅 Data: czwartek, 23 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Legalizacja marihuany to temat, który nieustannie budzi w ludziach wiele emocji. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z różnicy pomiędzy depenalizacją i legalizacją konopi indyjskich. 🌿🍃
Dlaczego wprowadzenie zmian w prawie na tej płaszczyźnie jest tak ważne? Czy możliwe będzie uprawianie marihuany i handel nią? Co możemy zrobić żeby wpłynąć na zmianę prawa w odniesieniu do konopi indyjskich? 🤔
Na te pytania odpowie gość webinaru, który poprowadzi Alicja Binkowska, Prezes zarządu Fundacji Polska Sieć Polityki Narkotykowej Agnieszka Sieniawska.

Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
Udział jest bezpłatny 😉
Transmisja na YouTube >> link

✅ Gość:
Agnieszka Sieniawska – prezes zarządu Fundacji Polska Sieć Polityki Narkotykowej. Od 2011 r. przewodnicząca Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej. Absolwentka prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożycielka oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Członkini i współzałożycielka Koalicji Medycznej Marihuany. Konsultantka programu European Drug Policy Initiative prowadzonego przez węgierką organizację Rights Reporter Foundation. Od 2009 r. prowadzi działania adwokacyjne na rzecz zmiany prawa narkotykowego. Brała udział w pracach nad zmianą prawa narkotykowego w Polsce, którego nowelizacja weszła w życie w grudniu 2011. Uczestniczka konsultacji europejskiej strategii narkotykowej w ramach prac European Civil Society Forum on Drugs przy Komisji Europejskiej. Autorka raportów oraz publikacji na temat prawa narkotykowego i polskiej polityki narkotykowej. Autorka i pomysłodawczyni inicjatyw oraz projektów na rzecz racjonalizacji polskiej polityki narkotykowej, m.in. Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, kampanii „Zażyj dawkę swoich praw”, kampanii „Koalicja Kobiet Przeciwko Narkofobii”, szkoleń dla sędziów, terapeutów oraz prokuratorów czy międzynarodowej Urban Drug Policy Conference, która zapoczątkowała debatę na temat lokalnych polityk narkotykowych w Polsce.

✅ Prowadząca:
Alicja Binkowska – doktorantka psychologii na naszym Uniwersytecie w Warszawie, kierownik WeedTeam w Centrum Badań Neuropoznawczych naszego Uniwersytetu. Prowadzi badania naukowe dotyczące wpływu zażywania konopi na funkcje poznawcze i pracę mózgu. Interesuje się wpływem substancji psychoaktywnych na organizm i zachowanie człowieka. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Psychodelicznym.

Termin i miejsce:
23 września 2021 r., godz. 17.00, online.
Transmisja na YouTube >> link
Do zobaczenia online! 🙂

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!