Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Zawodowa koncentracJA

Zawodowa koncentracJA

reklama
📅 Data: czwartek, 28 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady - być może zdarza Ci się powtarzać to hasło w głowie. Snujesz wizje wolności, swobody i bycia w zgodzie z sobą. Zapytaj siebie z jakich powodów tak bardzo chcesz być gdzie indziej. Być może podskórnie czujesz, że chcesz czegoś więcej, inaczej, wykorzystać pełniej swoje zdolności.
Zapraszamy na bezpłatną grupę wsparcia dla osób, które chcą poczuć większy komfort i satysfakcję w pracy; jednocześnie odkryć i przyjrzeć się swoim zasobom oraz mocniej złapać za zawodowy ster.
Spotkania są dla osób ze stażem zawodowym nie dłuższym niż 5 lat.

Nasze spotkania mają charakter grupy wsparcia z elementami mindfulness.
Spotkania odbywać się będą 1 x w tygodniu (czwartki) w godz. 18.00-19.30 - łącznie 6 spotkań - na platformie Google Meet.
Terminy: 28.10 - 9.12.2021

REJESTRACJA > link

Liczba miejsc ograniczona.

Osoby prowadzące:
Anna Borowska i Anna Sowińska

Anna Borowska – psycholog, dyplomowana doradczyni zawodowa. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiada certyfikat Strengths Community Coach pozwalający na pracę z testem Talentów Gallupa i coaching talentów. Ukończyła liczne szkolenia psychologiczo-terapeutyczne min. Porozumienia bez Przemocy, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Szwajcarskiej Metody Odkrywania Kompetencji CH-Q. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla doradców zawodowych. Specjalizuje się w odkrywaniu i uwalnianiu talentów, diagnozowaniu potencjału kompetencyjnego. Szczególnie bliski jest jej obszar związany z uważnością (Mindfulness), dobrostanem oraz radzeniem sobie ze stresem. Prywatnie uwielbia podróże i włoską kuchnię.

Anna Sowińska - pedagog specjalny, dyplomowana doradczyni zawodowa, coach kryzysowy. Doświadczenie zawodowe zdobywała we wszystkich sektorach gospodarki. Jako praktyk doradztwa, od 11 lat wspiera "zawodowo" zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Głównie pracuje w oparciu o model Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach z wykorzystaniem Sandplay Therapy, czy Racjonalną Terapię Zachowań. Niezwykle bliska jej jest maksyma “Jeśli coś działa rób tego więcej”. W kręgach zawodowych interesuję się m.in. reorientacją zawodową opartej na kompetencjach oraz zjawiskiem wypalenia zawodowego. Prywatnie zafascynowana językami obcymi, etymologią i podróżami z plecakiem (zwłaszcza w kierunku płw. bałkańskiego).
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!