Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Marek Łasisz - spotkanie autorskie

Marek Łasisz - spotkanie autorskie

reklama
📅 Data: czwartek, 28 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, ul. M. Bielskiego 3, Biblioteka (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Łasiszem, które poprowadzi Marta Popławska.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w naszej bibliotece, (dodatkowo planowana jest transmisja na żywo na naszej stronie FB: link )

O AUTORZE:
Marek Łasisz. Autor powieści przygodowych "Dom wilka" oraz "Fenomen". Ukończył z wyróżnieniem archeologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracował na wykopaliskach archeologicznych w Polsce i w Peru. Pracuje nad kolejnymi książkami oraz zajmuje się realizacją prelekcji podróżniczych i wykładów naukowych współpracując z instytucjami kultury.

Strony autora:
link
link

O PROWADZĄCEJ:
Marta Popławska. Z wykształcenia kulturoznawczyni i socjolożka, z zamiłowania chłonie kulturę pasjami i z pasją dzieli się kulturalnymi znaleziskami.
Więcej na stronie: link

O KSIĄŻKACH:
"Dom wilka" to pełna niespodziewanych zwrotów akcji powieść przygodowa z gatunku fantastyki miejskiej. Poznaj Artura i wyrusz z nim na niesamowitą wyprawę do świata równoległego. Spotkaj oryginalnych bohaterów i odkryj mroczne tajemnice niezwykłego Instytutu Archeologii. Trolle, krasnoludy i lot sterowcem. Zadziwiające eksperymenty i spotkanie z niebieskookim wilkiem. To wszystko i dużo więcej na kartach powieści, która zabierze Was w szaloną podróż do zupełnie innego świata.

"Fenomen" to kontynuacja powieści przygodowej "Dom wilka".
Artur ponownie pakuje się w niezłe tarapaty. Tym razem jednak musi pomóc nie tylko sobie, ale również swoim przyjaciołom. Stanie przed wyborami, które zmienią jego życie. Całe szczęście ma do dyspozycji sterowiec z jego dzielnym kapitanem, a w potrzebie nie zostawią go dobrzy znajomi. Nie wszystko jednak pójdzie tak, jak sobie zaplanują.
Przeżyj niezwykłe przygody na kartach powieści, która zabierze cię w podróż do zupełnie innego świata. Poznaj szalonych naukowców, zdobądź wyjątkowych przyjaciół, odwiedź muzea o niezwykłych właściwościach i lasy pełne tajemnic. Czy odważysz się wyruszyć w nieznane razem z Arturem?

MIEJSCE: Biblioteka, ul M. Bielskiego 3, Warszawa
CZAS: 28.10.2021, czwartek, godz. 18.00

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!