Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

1. Myśli Gonitwa SOLO | 300 dni wakacji

1. Myśli Gonitwa SOLO | 300 dni wakacji

reklama
📅 Data: wtorek, 19 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Bez Słowa, Fosa 3 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
🐴 TOTALNA NOWOŚĆ! 🐴
Pierwszy raz Myśli Gonitwa odbędzie się w formacie SOLO❗ Znaczy to dokładnie to, o czym myślisz. Wystąpi jeden Opowiadacz, ale będzie miał ok. godziny na swoją Gonitwę i wciągnięcie publiczności w interakcję. Będzie to zatem inspiracja pogłębiona, bardziej szczegółowa i równie fascynująca, co zwykle! 🙂

Wystąpi jeden z naszych wcześniejszych Opowiadaczy na regularnej Myśli Gonitwie. Jeśli byliście na jego wystąpieniu, to również warto przyjść, bo będzie o wiele więcej niż ostatnio.

KTO WYSTĄPI❓
👉 Witold Zbijewski - analityk i kontroler finansowy w korporacjach, żeglarz śródlądowy i morski, promotor wielu społeczności i akcji zbiórkowych. Postanowił w pewnym momencie życia przejść na własną, od nikogo niezależną emeryturę. Jego celem jest osiągnąć stan ducha emeryta, aktywnego emeryta. Zrezygnował z męczącej pracy w korporacji, długich dojazdów i mieszkania. Żyje odwrotnie niż większość ludzi: ma 10 miesięcy wakacji i 2 miesiące pracy, którą i tak lubi, więc to nie problem. Od lat mieszka w kamperze i uczy ludzi nicnierobienia tak, by osiągnęli swoich 300 dni wakacji.

Opowiadacz będzie miał godzinę, by przedstawić Wam swój świat i wciągnąć w swoją historię. Po części oficjalnej zostań z nami i porozmawiaj w kuluarach z naszym Opowiadaczem i innymi gośćmi.

Przyjdź i zainspiruj się w towarzystwie interesujących ludzi!
Chcesz być następny? Napisz do nas: [email protected]

Wstęp: free
Gdzie: Bez Słowa (Fosa 3, Warszawa)
Kiedy: wtorek, 19 października, godz. 19:00
Do zobaczenia!

---
Myśli Gonitwa to pełen inspiracji wieczór, podczas którego nasi goście opowiadają o swoich pasjach publiczności. Każda opowieść pochodzi z innej bajki. Publiczność wchodzi w dialog z opowiadającymi, co tworzy niepowtarzalną "domową" atmosferę naszych spotkań, której trzeba doświadczyć na żywo, na własne ucho i oko.
Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego - zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy - wystarczy, że zgłosisz się do nas ( [email protected] ), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z nadchodzących wydarzeń.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!