Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Podróż do przyszłości w Galerii Mokotów

Podróż do przyszłości w Galerii Mokotów

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 25 kwietnia 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 26 kwietnia 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Galeria Mokotów, ul. Wołowska 12 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Jakie są możliwości skanera 3D? Jak korzystać z interaktywnej przymierzalni i w jaki sposób zbudować ekologicznego robota? Te pytania przestaną być zagadką dla najmłodszych gości Galerii Mokotów, którzy 25 i 26 kwietnia wezmą udział w warsztatach nt. robotyki. Najmłodsi staną się też konstruktorami maszyn.

W czterech specjalnych strefach zajęć, dzieci w towarzystwie animatorów poznają niezwykłe możliwości najnowszych zdobyczy techniki.

Dowiedzą się jak działa trójwymiarowy skaner i drukarka. Zeskanują swoje twarze w 3D i będą mogły zatrzymać skan na pamiątkę.
Podczas warsztatów „budujemy robota” dzieci, z już raz wykorzystanych materiałów, zbudują ekologiczne zabawki i pojazdy oraz lepiej poznają zagadnienia związane z ochroną środowiska.
Dziewczynki, które marzą o wspaniałych balowych sukniach, dzięki specjalnej aplikacji zainstalowanej na tabletach będą mogły skorzystać z wirtualnej przymierzalni i sprawdzić, jak wyglądają w prawdziwych kreacjach projektantów, ale też w tych wymyślonych przez twórców bajek.
Z kolei w Robo-kąciku nie zabraknie atrakcji w wielkim formacie dla najmniejszych uczestników warsztatów. Będą mega klocki, rozwijające pamięć memo XXL oraz kolorowanki z robotami.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 12:00-18:00 w Alei Smaków (poziom 2) Galerii. By wziąć w nich udział nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy że rodzice wraz z dziećmi zgłoszą się do prowadzących zajęcia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę