Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Programowanie od podstaw - praca w IT oczami praktyka – webinar

Programowanie od podstaw - praca w IT oczami praktyka – webinar

reklama
📅 Data: poniedziałek, 24 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Programowanie jest współcześnie jedną z najbardziej pożądanych umiejętności.💻📚 To właśnie programiści w pewien sposób tworzą technologię i nadają jej rozmaite funkcje. Wizja pracy w tym sektorze nieustannie przyciąga wiele osób, jednak równocześnie prowokuje bardzo ważne pytanie: od czego zacząć przygodę z programowaniem?

Odpowiedź znajdziemy w rozmowie z Piotrem Wachulcem, Cloud Architektem z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Podczas webinaru dowiemy się między innymi, jak najłatwiej znaleźć pracę w sektorze związanym z inteligentnymi technologiami oraz czy studia to ułatwiają. Podejmiemy także temat umiejętności twardych i miękkich, które powinien posiadać programista. Przekonamy się, czy zapotrzebowanie na specjalistów z tego zakresu wciąż rośnie. 📈

Wspólnie z Piotrem, porozmawiamy również o projektach w pracy programisty. Które z nich są najciekawsze? Czym jest legacy code i greenfield? Jak wygląda cykl wytwarzania oprogramowania? Tego dowiemy się podczas webinaru, który poprowadzi Jakub Grzesiuk, odpowiadający za rekrutację specjalistów IT.

🔴 Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
🔴 Udział jest bezpłatny - obowiązują zapisy: link
🔴 Termin: 24 stycznia (poniedziałek), godz. 17.00

Gość:
🟢 Piotr Wachulec – cloud architect, bloger oraz konsultant wspierający klientów w implementacji rozwiązań opartych o chmurę publiczną. Pasjonat architektury systemów, procesów i automatyzacji. Uwielbia brać udział w konferencjach oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi. Na co dzień związany z technologiami Microsoft (Azure/.NET). Poza pracą można go spotkać podczas przygotowywania kawy lub na sali tanecznej, gdzie rozwija swoje umiejętności w bachacie.
Prowadzący:
🟢 Jakub Grzesiuk – IT Recruiter od ponad trzech lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w agencji rekrutacyjnej jak i w wewnętrznym dziale HR. Obecnie odpowiada za rekrutację specjalistów IT w firmie gamingowej - Huuuuge Games. W swojej pracy ceni najbardziej stały kontakt z ludźmi i szeroki wachlarz zadań, w które może się zaangażować. W czasie wolnym fan gier i cięższej muzyki. Absolwent Uniwersytetu SWPS.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę