Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Otwarty programu DOC DEVELOPMENT na Millennium Docs Against Gravity

Dzień Otwarty programu DOC DEVELOPMENT na Millennium Docs Against Gravity

reklama
📅 Data: czwartek, 19 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Kinoteka, pl. Defilad 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty programu Doc Development, który odbędzie się we czwartek 19 maja 2022 roku w godz. 12.00-15.00 w Kinotece, w trakcie 19. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Program jest skierowany do reżyserów-dokumentalistów z projektami filmów na wczesnym etapie rozwoju. W ramach Dnia Otwartego można skonsultować swój projekt pod kątem uczestnictwa w programie. Nabór do 4. edycji DOC DEVELOPMENT potrwa do 25.05.2022.

Fundacja Filmowa im. Władysława Ślesickiego zaprasza na Dzień Otwarty programu Doc Development. Do 25 maja 2022 roku trwa nabór na czwartą edycję programu, a w ramach spotkań indywidualnych w Kinotece, dyrektor programu Adam Ślesicki odpowie na pytania dotyczące zgłoszeń programu. Kandydaci będą mogli zarówno skonsultować swoje projekty pod kątem szans w selekcji, jak i uzyskać odpowiedzi na temat trybu naboru czy wymaganych materiałów.

Na Dzień Otwarty obowiązują zapisy drogą mailową. Chętnych do udziału prosimy o przesłanie maila na adres [email protected] do 18 maja do godz. 12.00. W temacie maila należy wpisać „Dzień otwarty Doc Development” i wkleić poniższą zgodę na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, mail) na potrzeby organizacji wykładów i wydarzeń Fundacji Filmowej im. Władysława Ślesickiego”. Po zgłoszeniu otrzymają Państwo informację ze szczegółami dotyczącą uczestnictwa w konsultacjach.
Dodatkowo, osoby spoza Warszawy będą mogły umówić się na krótkie konsultacje on-line, które odbędą się tego samego dnia, po godz. 16.00. Zapisy na ten sam adres mailowy z tytułem: „Dzień otwarty Doc Development - online”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę