Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Roztańczone Koło

Roztańczone Koło

reklama
📅 Data: poniedziałek, 27 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wolskie Centrum Kultury, Obozowa 85 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Zapraszamy na spotkanie dotyczące lokalnej historii bogatego życia tanecznego na Woli. Będziemy odtwarzać wspomnienia, snuć opowieści, pokazywać zdjęcia z rodzinnych albumów i kronik, rysować palcem po mapie i tańczyć.
Szczególnie zapraszamy seniorki i seniorów, które i którzy pamiętają taneczne wydarzenia na Woli i chciałyby się swoimi wspomnieniami podzielić z prowadzącą spotkanie - choreografką i tancerką Alicją Czyczel.

Wstęp wolny, zapisy: [email protected] lub telefonicznie +48 609 892 494

Alicja Czyczel - choreografka, tancerka, edukatorka. Studiowała choreografię w ICI-CCN w Montpellier we Francji. Choreografie tworzy kolektywnie (“LAGMA” 2020) i solo (“ciało, na głos” 2019). Od maja 2020 roku współtwórczyni Przestrzeni Wspólnej - nieformalnej edukacyjnej inicjatywy skupiającą środowisko nowej choreografii i tańca współczesnego. Performerka w projektach artystki Joanny Piotrowskiej i choreografa Vincenta Dupont. Współpracuje z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jako edukatorka, publikowała w magazynie o muzyce współczesnej “Glissando”. Alicja Czyczel była stypendystką Młodej Polski 2018 MKDiN, Alternatywnej Akademii Tańca 2018, danceWEB 2019, Kultury w Sieci 2020, Stypendium artystycznego m.st. Warszawy (2021) oraz Stypendium Twórczego Grażyny Kulczyk (Art Stations Foundation).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę