Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

61. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

61. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

reklama
📅 Data: środa, 29 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Skład Butelek, 11 Listopada 22 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: slajdowisko spotkanie wykład


W czerwcu Myśli Gonitwa obchodzi... 7. URODZINY! 🎂
Nie mamy pojęcia, kiedy to minęło! 😃 Szykujemy petardę inspiracji 🚀 Wpadajcie koniecznie na to uroczyste spotkanie, które będzie też naszym OSTATNIM przed wakacyjną przerwą 🐴
Co więcej, Skład Butelek również ma w czerwcu uro, tyle że 17. 🙃

Kto wystąpi na 61. Myśli Gonitwie:
· Solo Jolo - inicjatywa założona w 2020 roku, wzmacniająca kobiety w każdym wieku do samodzielnego działania, podróżowania i spędzania czasu. Dziewczyny organizują wydarzenia, pokazy, dyskusje, dzielą się historiami, motywują i inspirują. Więcej na IG @solo__jolo i FB Solo Jolo. W środę opowiedzą o tym, dlaczego założyły Solo Jolo, dlaczego uważają, że taka społeczność jest potrzebna oraz, czy solo znaczy samotna.
· Jan Siekierski - programista samouk, od kilku lat odpowiedzialny za całe zespoły. Interesuje się wszystkim, o czym usłyszy, a pasja utrzymuje się średnio 2 do 3 tygodni. Programowanie zostało na dłużej. Będzie o tym, jak zacząć karierę w branży IT i, jaką ścieżkę najlepiej wybrać. Obali też mit, że IT to tylko programowanie.
· Michał Łaszkiewicz - absolwent socjologii mediów, zarządzania i cyberbezpieczeństwa, specjalista w zakresie nowych technologii. Opowie o festiwalu Scena Dawna i o tym, czy zły czarnoksiężnik może też być dobrym królem.

Każdy Myśli Goniący ma 20 minut na podzielenie się swoją pasją. Po opowieściach nie spiesz się do domu! Zostań i porozmawiaj w kuluarach z nami, naszymi Opowiadaczami i innymi gośćmi.
Przyjdź i zainspiruj się w towarzystwie interesujących ludzi!

Wstęp: free
Gdzie: Skład Butelek (11 Listopada 22, Warszawa)
Kiedy: środa, 29 czerwca, godz. 19:00
Do zobaczenia!

Myśli Gonitwa to pełen inspiracji wieczór, podczas którego nasi goście opowiadają o swoich pasjach publiczności. Każdy ma 20 min na swoją Gonitwę. Każda opowieść pochodzi z innej bajki. Publiczność wchodzi w dialog z opowiadającymi, co tworzy niepowtarzalną "domową" atmosferę naszych spotkań, której trzeba doświadczyć na żywo, na własne ucho i oko.
Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego - zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy - wystarczy, że zgłosisz się do nas ( [email protected] ), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z nadchodzących wydarzeń. Napisz do nas!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę