Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie z PodróżoVaniem - podróżnikami, którzy od 4 lat żyją w kamperze

Spotkanie z PodróżoVaniem - podróżnikami, którzy od 4 lat żyją w kamperze

reklama
📅 Data: środa, 29 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Z okazji zakończenia czteroletniej podróży po Europie - Kasia i Łukasz z kanału na YouTube, gdzie działają pod nazwą PodróżoVanie, zapraszają na prezentację o życiu w vanie! Opowiedzą o ich licznych przygodach, odwiedzanych krajach i ciekawostkach związanych z podróżowaniem kamperem po Europie. Spotkanie jest bezpłatne! Na miejscu będzie można zobaczyć ich słynnego campervana, zrobić sobie zdjęcie i kupić jedną z ich książek.

Miejsce spotkania: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B
Zaczynamy o 19:00.

Dla uczestników spotkania specjalna zniżka na napoje oraz jedzenie na hasło "Podróżovanie".

Kim jest PodróżoVanie? PodróżoVanie to Kasia i Łukasz – zgrane małżeństwo, które od czterech lat żyje w drodze, w zbudowanym własnoręcznie vanie. Na początku wspólnej drogi podążali dość znanym w świecie dwudziestokilkulatków schematem: wyjechali za granicę, rozwijali kariery, zamieszkali w dużym i wygodnym domu, a w wolnym czasie podróżowali. Jednak, mimo że posiadali dużo, wciąż czegoś im brakowało, nie czuli się w pełni szczęśliwi. We wrześniu 2017 roku po raz pierwszy spotkali się z terminem „van life”, a im głębiej wchodzili w temat, tym mocniej czuli, że muszą przekonać się na własnej skórze, jak to jest żyć w drodze. W maju 2018 roku zamieszkali we własnoręcznie wybudowanym campervanie, czyli kamperze zrobionym z busa!
Od tego momentu odwiedzili 36 państw, objeżdżając wzdłuż i wszerz Europę oraz kawałek Azji. Po drodze przekroczyli granicę koła podbiegunowego, pomachali Afryce z krańców Gibraltaru, o mały włos nie stracili życia w Alpach, jeden z pierwszych lockdownów spędzili nad jeziorem w Portugalii, a ostatni w Turcji. O tych i wielu innych przygodach opowiadają w krótkich vlogach publikowanych na YouTube oraz w niedawno wydanych książkach, napisanych w podróży przez Kasię: „Wielki Wóz” oraz „Droga”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę