Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

3 urodziny Solca!

3 urodziny Solca!
📅 Data: sobota, 27 lipca 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klub Solec, ul. Solec 44 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ciężko w to uwierzyć, ale za moment Solec kończy trzy lata. Już nie raczkujemy i nie potykamy się o własne nóżki, teraz jesteśmy nie do zatrzymania! Jako rzecze psychologia rozwojowa, zdążyliśmy wyrobić sobie niepowtarzalną osobowość, z przyjemnością manifestujemy swoją autonomię, cechujemy się dużą wrażliwością społeczną, umiemy inicjować działanie i czujemy absolutne przywiązanie do osób nas otaczających. Oprócz tego mamy ogromną ochotę na zabawę! Szczególnie tego pięknego dnia, w urodziny, szczególnie z tymi, na których nam okrutnie zależy. Tak, to do Was Kochani!

Zbiórka w Solcu o 12:00, a koniec? Nie przewidujemy ;) Szczegóły wszystkich zaplanowanych wydarzeń poniżej. Stay tuned!


12:00 - 17:00 - GRY BEZ PRĄDU

link

12:00 - PIŁKARZYKI NA TARASIE

Rozegramy mały turniej, może Solec kontra reszta świata? Zajaramy grą i emocjami wszystkich w Solcu i pozostawimy stół darmowym do końca dnia.

14:00 - 18:00 - DRUK SOLCOWYCH EKO TOREB / REDDOT + OUT OF CONTROL

RedDot + Out Of Ctrl przygotują specjalnie dla Solca limitowaną edycję toreb ekologicznych w 5 wzorach. Będą je drukować metodą sitodrukową na żywo. Będziecie więc mieli możliwość włączyć się do pracy, zabawić się sitem i zabrać wybraną torbę do domu!

link
link

15:00 - BITWA NA MIĘSO / ALEKSANDER BARON VS. GRZEGORZ KWAPNIEWSKI

Już 27.07 o godzinie 15.00 w restauracji Solec... walka na którą wszyscy czekali. Dwóch przyjaciół, Legendarny Rzeźnik z bazaru na Polnej - Grzegorz Kwapniewski i wielki szef kuchni - Aleksander Baron, zmierzą się w pierwszym takim pojedynku. Ramię w ramię na waszych oczach, będą gotować, siekać, ciąć i rzucać mięsem. Każdy z nich pokaże kilka swoich najlepszych przepisów. Kto wygra? Czy Rzeźnik pokona Szefa kuchni? Oceniać będziecie wy! Learnraw zaprasza.

link

18:00 - THIS IS VODKA. DEGUSTACJA Z NARRACJĄ W TLE / JULIAN KAREWICZ

Z okazji trzecich urodzin Solca Julian w końcu nie zamierza się pierdzielić. Zaserwuje drinki polewane z dwudziestolitrowych słojów. Formuły do końca zdradzić nie chce, ale będzie się lało dużo urodzinowej wódki zatopionej w sezonowych owocach, gatunkowych miodach, oraz ziołach z ekologicznej hodowli Państwa Jabłońskich, a wszystko pójdzie nam na zdrowie!

19:00 - FINISAŻ WYSTAWY TAPET JUSTYNY MEDOŃ DLA RED POPPY

20:30 - KONCERT PLUG&PLAY

Plug&Play to lubelski zespół grający muzykę niezależną od 2006 roku. Uznawani są za pionierów lubelskiej sceny indierockowej i jeden z ważniejszych polskich zespołów niezależnych. Ich działalność koncertowa to droga przez zarówno małe kluby czy undergroundowe imprezy, jak i udział w największych polskich festiwalach muzyki alternatywnej (Opener, Jarocin, Rafineria).
Mimo częstych zmian składu nie schodzą z obranej drogi muzycznej, stopniowo poszerzając swoją stylistykę i instrumentarium. Ich muzyka to połączenie taneczności i chwytliwych melodii, które najczęściej połączone są ze straceńczym przekazem tekstów ich utworów. Utwory Plug&Play zostały niejednokrotnie dostrzeżone przez krytykę i media, co zaowocowało ich obecnością na składankach Polskiego Radia (Offensywa 4), 1 i 4 część We Are From Poland i wielu innych mniej lub bardziej oficjalnych kompilacji.
Mają na koncie kilka wydawnictw DIY (najpopularniejsze to Electric Night EP i Whoreship EP), a w 2012 roku ukazał się ich debiut płytowy „Why so close?”. Było to z pewnością godne i obiecujące ukoronowanie dotychczasowego etapu w działalności zespołu. 15 lipca wydali EP "Reisefieber", prezentującą odświeżoną stylistykę twórczości Plug&Play.

link
link

22:00 - AFTER PARTY / DOUBLE TROUBLE

Warszawskie duo, które pakuje się tylko w podwójne kłopoty! Od końca 2008 roku zdążyli zagrać na Open'erze, Selectorze, FreeForm Festivalu i Coke'u, a także na jednej scenie z takimi artystami jak Steve Aoki, Major Lazer, Late Of The Pier, White Lies, Boys Noize, Example, Hercules & Love Affair, Foals, Cut Copy, Fear Of Tigers, Kavinsky, Alan Braxe, Canblaster, Arnaud Rebotini, Breakbot, Riton, Surkin, His Majesty Andre, The Toxic Avenger, Zombie Kids, Fare Soldi, Something A La Mode, The Pigeon Detectives, Falcon, Mickey, Dry The River, Das Glow, Example czy Syron. Czasem romansują z modą (brali udział w ekskluzywnym pokazie kolekcji ubrań Romy Gąsiorowskiej, grali też afterparty po pokazie słynnego warszawskiego duetu BOHOBOCO), ze sztuką (ich muzyka zabrzmiała podczas wernisażu Pawła Althamera w warszawskiej Zachęcie) i ze światem filmu (grali na afterparty po jednym z dni Berlinale). Grają regularnie w największych warszawskich klubach, ale można ich też zobaczyć w Trójmieście, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Bielsku-Białej czy Tczewie. Ostatnio zaczęli też robić własne produkcje, co zaowocowało oficjalnym remiksem "Pumped Up Kicks" Foster The People. W piątki od 20.00 do 21.00 możecie słuchać ich autorskich audycji w Planecie.fm.

link
link

Patronaty:
Mówią Na Mieście link
Radio Aktywne link
LearnRaw link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama