Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Targi Książki Kulinarnej - dzień 1.

Targi Książki Kulinarnej - dzień 1.

reklama
📅 Data: piątek, 19 lipca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Qchnia Artystyczna, Jazdów 2 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Qchnia Artystyczna, Marta Gessler i Zielony Jazdów zapraszają na
1. TARGI KSIĄŻKI KULINARNEJ

Weekend 19 - 21 lipca, każdy dzień 10:00 - 20:00

Ponad 20 wystawców, wymiana książek kulinarnych, warsztaty dla dzieci, spotkania z autorami, warsztaty z Martą Gessler, okazje do wygrania książek i wiele wiele więcej!

Nigella, Jamie, Julia Child, Siostra Anastazja – książki tych i innych popularnych autorów książek kulinarnych będzie można zobaczyć i kupić w trakcie trzydniowego kulinarno-wydawniczego święta. Swój udział w targach potwierdziło ponad 20 wystawców. Wśród nich: Albatros, Wydawnictwo Literackie, SBM, Mamania, Publicat, Pikini, Hanami, G+J, Sonia Draga, Badet Ursynów, Wegetariański Świat i Żółty Cesarz, Nasza Księgarnia, Books for Cooks, Cook Off, Traffic Club, Wydawnictwo Wam, Harmonia, Wydawnictwo MUZA SA, Zwykłe Życie, Food Service, Kukbuk.


Szczegółowy program:

PIĄTEK

Cały dzień:

- Interaktywne rzeźby Marty Gessler

Chrupkość i lepkość. Dotknij, próbuj, sprawdź. Interaktywne rzeźby Marty Gessler do patrzenia i próbowania. Odnawianie codziennie.

- Książkowy quiz – znajdź odpowiedzi na pytania i wygraj książki kulinarne!

Przyjdź do punktu informacyjnego QA, pobierz formularz i zmierz się z pytaniami postawionymi przez wystawców. Jeśli będziesz miał problem – zapytaj ich o radę! Wśród osób, które oddadzą formularze z poprawnymi odpowiedziami do wylosowania moc książek kulinarnych.

- Strefa czytelnicza QA

Przyjdź do strefy czytelniczej QA z zakupionymi książkami. Jeszcze się wahasz? Chcesz odpocząć? Zrelaksuj się na leżakach i poczytaj kulinarne czasopisma!

- Samo-obsługa

Odważny projekt nowoczesnego spojrzenia na karmienie by QA. Przyjdź, zabierz, zapłać, zjedz!


Wydarzenia specjalne:

15:00 – 17:00 Book-swapping! Wymiana książek i czasopism kulinarnych

Przynieś swoje książki kulinarne, których już nie potrzebujesz i zobacz na co możesz się wymienić. Polskie i zagraniczne. Od Marty Stewart do Vogue Entertaining. Książka za książkę, czasopismo za czasopismo! Od 15 do 17 czekamy w sali korytarz Qchni Artystycznej. Swoje książki do wymiany przyniesie też Marta Gessler. Każdy kto przyniesie swoją książkę lub czasopismo otrzymuje bloczek upoważniający do wymiany na inny tytuł. Druga tura w niedzielę, bloczki pozostają ważne.

17:00 - 18:00 Zielony barszcz i popie jajka. Tajemnice najstarszych polskich książek kucharskich

O książkach kulinarnych sprzed kilkuset lat opowie Jarosław Dumanowski, autor projektu „Kuchnia staropolska”. We współpracy z Muzeum Pałacem w Wilanowie wydaje najstarsze polskie książki kucharskie (seria „Monumenta Poloniae Culinaria” - Polskie Zabytki Kulinarne). Popularyzator wiedzy o dawnej kuchni, współpracuje z restauratorami, szefami kuchni, nauczycielami gastronomii, producentami żywności i organizatorami turystyki.

link


18:00 Stwórz własną książkę kulinarną na żywo!

Stwórz swoją własną książkę kulinarną na żywo! Zapraszają Katarzyna Selenta i Katarzyna Wolska z kolektywu Granice Smaku.Targi Książki Kulinarnej stanowią część programu Zielonego Jazdowa – letniego projektu Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Dlatego na stoiskach wystawców szukajcie również książek dotyczących kuchni wegetariańskiej i ekologicznej!

Targi odbywają się na terenie Qchni Artystycznej i dziedzińca CSW Zamek Ujazdowski.

WSTĘP WOLNY

link
link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę