Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wernisaż DOME

Wernisaż DOME

reklama
📅 Data: piątek, 19 lipca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Racławicka 17 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Pierwszy wernisaż Street Art Doping 2013 już w piątek. Zobaczymy nowy mural Dome. Marzeniem organizatorów festiwalu jest zaadoptowanie Pałacu Kultury i Nauki.

W piątek wernisaż pracy DOME przy Racławickiej 17. Praca traktuje na temat rodziny, relacji wśród najbliższych i modelu odpowiedzialności. Pochodzący z Karlshrue artysta jest mile zaskoczony pozytywną energią Warszawy i mieszkańców z zainteresowaniem przyglądającym się jego pracy. – Niesamowite – padają komentarze.

- Warszawa przypomina mi Wiedeń, gdzie duch przeszłości, tu bardzo specyficzny, staje twarzą w twarz, z nowoczesnością – mówi Dome.

Artysta przygotował dla Street Art Doping swoją wizję Pałacu Kultury i Nauki: - Lubię jak kreatywnie wykorzystuje się przestrzeń, jak stare budynki mogą żyć nowym życiem,

- Naszym marzeniem jest stworzenie z każdej strony PKiN innej wizji artystycznej, przy użyciu różnych środków. Przez lata nie wiedzieliśmy co zrobić z Pałacem. Dlaczego nie reanimować go przez sztukę. W końcu to Pałac Kultury – mówi Przemek Dziubłowski z Fundacji Do Dzieła!

Zanim to jednak się stanie w piątek o godz. 19.30 zapraszamy na wernisaż pracy DOME na warszawskim Mokotowie przy ulicy Racławickiej 17. Artysta inspiruje się barokiem i klasycyzmem – warto poszukać tych wpływów stojąc przed ścianą na warszawskim Mokotowie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę