You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

BOOGA GOES DEEP: I.F.U. | Syrphin | Jezhalex

BOOGA GOES DEEP: I.F.U. | Syrphin | Jezhalex

party
📅 Date: 25 June 2023, Sunday

⌚ Start time: 14:00

📌 Place: Warsaw - Żoliborz dist., Boogaloo Beach Bar, Wybrzeże Gdyńskie 2 (show on the map)

💲 Admission is free, participation incurs the cost of ordering food/drink
[English version below]

Boogaloo Beach Bar idzie głęboko w letni sunset house… 🌇

Zapraszamy na nowy muzyczny format, w którym usłyszycie klimat inteligentnego deep techno i eklektycznych dźwięków electro. Po prostu: BOOGALOO GOES DEEP!

Będą z nami: I.F.U. - jeden z pionierów undergroundowej sceny elektronicznej na Białorusi, Syrphin, po którym spodziewamy się rzadkiej elektroniki lat 90., wczesnego progressive house’u oraz głębszych electro brzmień i Jezhalex z setem prosto ze swojej wyjątkowej kolekcji winyli.

LINE UP:
- I.F.U.
- Syrphin
- Jezhalex

START: 14.00

**⭕ I.F.U.**
Alexi Kutuzov aka I.F.U. świętuje w czerwcu 32 lata za gramofonami, w tym roku - w Boogaloo Beach Bar! W wieku 14 lat dołączył się do grona pionierów undergroundowej sceny elektronicznej na Białorusi, organizując pierwsze imprezy i festiwale w swoim rodzinnym kraju. Przez ostatnie 20 lat pomieszkiwał między Londynem a Mińskiem, a od zeszłego roku stacjonuje w Warszawie. Znajdziemy u niego zawsze inteligentne brzmienie i starannie wyselekcjonowane płyty ze sklepów winylowych w całej Europie. I.F.U. grał w wielu europejskich legendarnych miejscach, klubach, festiwalach i stacjach radiowych od Londynu (The End, The Egg, Ministry of Sound) przez Berlin (Tacheles, Maria, Acud, Berghain Kanteen) po Kijów i Tbilisi.

**⭕ SYRPHIN**
Syrphin jest założycielem muzycznego projektu i wytwórni Axxid. Ten młody DJ, artysta grający na żywo, kolekcjoner winyli i promotor narobił już sporo hałasu na undergroundowych imprezach rave’owych na Białorusi oraz w Polsce. Syrphin koncentruje się na świeżych produkcjach i setach dj-skich z lżejszego spektrum muzyki specjalnie na to lato. W ten piątek spodziewamy się od Pawła Miskevicha aka Syrphin rzadkiej elektroniki lat 90., wczesnego progressive house’u oraz głębszych electro brzmień.

**⭕ JEZHALEX**
Gust oraz selekcja muzyczna tego utalentowanego DJ-a nie pozwolą opuścić parkietu do ostatniego numeru. Gra różne gatunki, ale najbardziej oddany jest muzyce house w całej jej różnorodności oraz nagraniami electro - od rootsów po brzmienie nowoczesne. Jezhalex był częstym gościem imprez Der Schine w Mińsku i w Warszawie. W ten piątek nasz gość zaserwuje specjalny set, zagłębiając się w swoją kolekcję winyli, prosto na otwarcie imprezy o zachodzie słońca na naszej plaży.

-------[ENG]-----------

Boogaloo Beach Bar goes deep into the summer sunset house... Join us for a new musical format where the best selectors in town will present a vibe of intelligent deep techno and eclectic electro sounds. BOOGALOO GOES DEEP!

With us will be:I.F.U. - one of the pioneers of the underground electronic scene in Belarus, Syrphin, from whom we expect rare 90s electronica, early progressive house and deeper electro sounds, and Jezhalex with a set straight from his unique vinyl collection.

LINE UP:
- I.F.U.
- Syrphin
- Jezhalex

Free entrance
Start: 2 pm

[ Attention! Events taking place on the Vistula are usually dependent on the weather.To be sure, check the news on the event page, link below.]