You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Worsoul Sessions | Jam Session "Scena Młodych"

Worsoul Sessions | Jam Session "Scena Młodych"

concert
📅 Date: 10 January 2024, Wednesday

⌚ Start time: 20:00

📌 Place: Warsaw - Wola dist., FOOD TOWN w Fabryce Norblina (show on the map)
[English version below]

🗓️ 10.01 Jam Session “Scena Młodych”
⏱️ Start: 20:00
📍 Gimlet Live @ Food Town w Fabryce Norblina
🎟️ Wstęp darmowy

Skład zespołu:
Envee - DJ, tracks maker
Piotr Pacak - bas, wokal
Dobroslaw Jabłoński - gitara
Kamil Barański - piano
Bartłomiej Pająk - instr. perkusyjne
Tomasz Mądzielewski - perkusja

Oraz wielu gości specjalnych

Bogaty już program sceny klubu Gimlet Live w Food Town w Fabryce Norblina wzbogaca się w 2024-tym roku o pozycję o tyle wyjątkową, że z założenia interaktywną. Co dwa miesiące będziemy mieli przyjemność zaprosić państwa na jam, którego program będzie udostępniany z wyprzedzeniem w różnych mediach, a wykonawcy - wokaliści będą mogli z góry zarezerwować sobie wykonanie poszczególnych utworów. Pierwsze wydarzenie z cyklu będzie wprowadzeniem i już od marca ruszamy na całego!

Warsoul Sessions to nazwa, którą część warszawskiej publiczności kojarzy z działalnością nieodżałowanego, wspaniałego promotora i DJa Maceo Wyro aka Dziani Wąsacze (Niewinni Czarodzieje). Pod tym szyldem w pierwszych dwóch dekadach XXI w. odbyło się sporo koncertów i innych wydarzeń, w tym Warsoul Jam Kareoke w legendarnym warszawskim klubie Powiększenie. Na scenie jako spontaniczni goście pojawiali się wtedy młodzi adepci sztuki wokalnej, którzy od tamtej pory zyskali sławę i stanowią pierwszą ligę polskiego rynku muzycznego. Niektórzy z nich na pewno pojawią się 10 stycznia ponownie na przyjaznej scenie Gimlet Live podczas pierwszej edycji Warsoul Sessions @ Fabryka Norblina, a nazwiska z wielką satysfakcją z niespodzianki trzymamy w tajemnicy.

Dodatkowo tego dnia będziemy celebrować 50-te urodziny dja często pojawiającego się w weekendy na scenie Gimlet Live - ENVEE. Nawet on sam nie wie, kto z zaproszonych przez niego gości przyjdzie i wystąpi w ramach pierwszego Warsoul Sessions @ Fabryka Norblina!

W każdą środę spotykamy się na scenie Gimlet Live w Food Town w Fabryce Norblina na wspólne granie. Przyjdź i stwórz ten wieczór razem z nami! A jeśli nie grasz, to usiądź wygodnie i rozkoszuj się muzyką na żywo.

Rezerwacja stolików: rezerwacje@foodtown.pl

📍 Jak dotrzeć?
Polecamy przybycie na koncert komunikacją miejską, rowerem lub pieszo. Na terenie Fabryki Norblina znajduje się podziemny, automatyczny parking rowerowy. Dodatkowo dysponujemy również płatnym podziemnym parkingiem samochodowym.
🚌 Linie autobusowe: 157, 178 (przystanek Norblin)
🚃 Linie tramwajowe: 10 (przystanek Norblin)
Ⓜ️ Metro: linia M2, rondo Daszyńskiego lub rondo ONZ (5 min piechotą)

---[ENG]---

We invite you to Jam Session!

Every Wednesday we meet on stage in Food Town to play together. Let’s make this evening great! If you don’t play any instrument just take your sit comfortably and enjoy the live music with a company of exquisite cocktails and non-alcoholic drinks served by the best bartenders in town!

How to come to us?

We recommend arriving at the concert by public transport, by bicycle or on foot. There is an underground, automatic bicycle parking lot on the premises of the Norblin Factory. In addition, we also have a paid underground car park.

Bus lines: 157, 178 (Norblin stop)
Tram line: 10 (Norblin stop)
Metro: M2 line, rondo Daszyńskiego or rondo ONZ (5 min walk)