You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Worsoul Sessions | Jam Session "Scena Młodych"

Worsoul Sessions | Jam Session "Scena Młodych"

party
concert
📅 Date: 13 March 2024, Wednesday

⌚ Start time: 19:00

📌 Place: Warsaw - Wola dist., FOOD TOWN w Fabryce Norblina (show on the map)
[English version below]

🗓️ 13.03 Jam Session “Scena Młodych”
⏱️ Start: 20:00
📍 Gimlet Live @ Food Town w Fabryce Norblina

🎟️ Wstęp darmowy

Bogaty już program sceny klubu Gimlet Live w Food Town w Fabryce Norblina wzbogaca się w 2024-tym roku o pozycję o tyle wyjątkową, że z założenia interaktywną. Co dwa miesiące będziemy mieli przyjemność zaprosić państwa na jam, którego program będzie udostępniany z wyprzedzeniem w różnych mediach, a wykonawcy - wokaliści będą mogli z góry zarezerwować sobie wykonanie poszczególnych utworów.

Warsoul Sessions to nazwa, którą część warszawskiej publiczności kojarzy z działalnością nieodżałowanego, wspaniałego promotora i DJa Maceo Wyro aka Dziani Wąsacze (Niewinni Czarodzieje). Pod tym szyldem w pierwszych dwóch dekadach XXI w. odbyło się sporo koncertów i innych wydarzeń, w tym Warsoul Jam Karaoke w legendarnym warszawskim klubie Powiększenie. Na scenie jako spontaniczni goście pojawiali się wtedy młodzi adepci sztuki wokalnej, którzy od tamtej pory zyskali sławę i stanowią pierwszą ligę polskiego rynku muzycznego. Ich nazwiska z wielką satysfakcją z niespodzianki trzymamy w tajemnicy.

W każdą środę spotykamy się na scenie Gimlet Live w Food Town w Fabryce Norblina na wspólne granie. Przyjdź i stwórz ten wieczór razem z nami! A jeśli nie grasz, to usiądź wygodnie i rozkoszuj się muzyką na żywo.

Rezerwacja stolików: rezerwacje@foodtown.pl

📍 Jak dotrzeć?
Polecamy przybycie na koncert komunikacją miejską, rowerem lub pieszo. Na terenie Fabryki Norblina znajduje się podziemny, automatyczny parking rowerowy. Dodatkowo dysponujemy również płatnym podziemnym parkingiem samochodowym.

🚌 Linie autobusowe: 157, 178 (przystanek Norblin)
🚃 Linie tramwajowe: 10 (przystanek Norblin)
Ⓜ️ Metro: linia M2, rondo Daszyńskiego lub rondo ONZ (5 min piechotą)

----[ENG]----

We invite you to Jam Session!

Every Wednesday we meet on stage in Food Town to play together. Let’s make this evening great! If you don’t play any instrument just take your sit comfortably and enjoy the live music with a company of exquisite cocktails and non-alcoholic drinks served by the best bartenders in town!

How to come to us?
We recommend arriving at the concert by public transport, by bicycle or on foot. There is an underground, automatic bicycle parking lot on the premises of the Norblin Factory. In addition, we also have a paid underground car park.

Bus lines: 157, 178 (Norblin stop)
Tram line: 10 (Norblin stop)
Metro: M2 line, rondo Daszyńskiego or rondo ONZ (5 min walk)