You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Ostatni Marsz Żywych Trupów w Warszawie

Ostatni Marsz Żywych Trupów w Warszawie

walk
other
📅 Date: 30 June 2018, Saturday

⌚ Start time: 18:00

📌 Place: Warsaw - Śródmieście dist., Metro Centrum (show on the map)
[eng below]

W Warszawie odbędzie się kolejny Marsz Żywych Trupów. Działamy w stolicy regularnie od 2007 (z małą przerwą), maszerowaliśmy wspólnie już 10 razy! Niestety jednak trzeba przyznać, że moda na akcje typu Zombie Walk minęła już dawno temu, co udowodniła frekwencja niektórych marszów (chociaż szliśmy dzielnie nawet przez deszcz). W zeszłym roku postanowiliśmy dać akcji małą przerwę, ale po dłuższym zastanowieniu zdecydowaliśmy się na zakończenie organizowania regularnych wydarzeń. Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny - my przegapliśmy odpowiedni moment lata temu :) Oczywiście na pożegnanie przejdziemy przez stolicę jeszcze jeden raz. Zapraszajcie znajomych i szykujcie charakteryzację, bo tradycyjnie w ostatnią sobotę czerwca widzimy się po raz ostatni! Zapewniamy również, że to wydarzenie nie zostanie odwołane, w końcu to finałowy marsz. Widzimy się 30. czerwca!

Co robimy?
Przebieramy się za żywe trupy i maszerując wyznaczoną trasą jęczymy i udajemy filmowych nieumarłych. Wyruszamy równo o godzinie 18:00, warto więc przyjść na miejsce rozpoczęcia wcześniej, w celu ucharakteryzowania się. Stare, porwane ciuchy i różnego rodzaju przypominające krew substancje to prosty pomysł na przebranie, oczywiście jak zwykle liczymy na pomysłowość. Pamiętajmy że bardzo ważne jest zaangażowanie w odgrywaną rolę, to już ostatni marsz - zróbmy to dobrze. Spotykamy się w pobliżu fontanny przy małym parku między Pałacem Kultury i Nauki, a placykiem przed Metrem Centrum. Trasa przemarszu (link do mapki niżej) prowadzi Marszałkowską, Królewską, Krakowskim Przedmieściem, a kończy się na Placu Zamkowym (przy Kolumnie Zygmunta).

Jak to wygląda?
link

Info w pigułce:
Start: Mały park między Metrem Centrum, a Pałacem Kultury i Nauki (w pobliżu fontanny), rozpoczęcie 30. czerwca o godzinie 18:00
Koniec: Plac Zamkowy, w pobliżu Kolumny Zygmunta.
Mapa z zaznaczoną trasą: link
Kontakt: zombiewalk.warszawa(małpa)gmail.com

-----

English version:

What do we do?
We dress up as living dead and march through the city moaning and dragging along like movie zombies. We start at 18:00 sharp, so it is advised to show up earlier to provide some time to put on makeup. Old, torn apart rags and lots of blood-like substances are the easiest ideas for a disguise, but as always we count on your invention. Remember that is very important to play your role right - you should focus on acting like a proper zombie until it finishes. We meet near the fountain in the small park between Palace of Culture and Science and the square in front of Metro Centrum subway station. The March route (you can find the link to map below) is as follows: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy (under the Zygmunt’s Column).
Start: Small park between Metro Centrum and Palace of Culture and Science (near the fountain), 18:00 sharp
End: Plac Zamkowy, near Zygmunt’s Column.
Map with the route: link
Contact: zombiewalk.warszawa(at)gmail.com