You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Mamaville Xmas : Black Weekend Edition

Mamaville Xmas : Black Weekend Edition

fair
📅 Start Date: 01 December 2018, Saturday

⌚ Start time: 10:00

📅 End Date: 02 December 2018

📌 Place: Warsaw - Ursynów dist., Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122 (show on the map)
[English below]

Mamavillowi goście!
Tym razem zapraszamy Was na wyjątkowe dwudniowe świąteczne Mamaville. Skoro #blackweekend, to i my dotrzymujemy kroku i w pierwszy weekend grudnia organizujemy coś specjalnego! Na tę sobotę i niedzielę wystawcy i projektanci przygotowują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże. A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto zawitać do nas i zwyczajnie wydać mniej pieniędzy!

Po raz szesnasty już w Warszawie w jednym miejscu będzie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie na warsztaty i atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

Zapewniamy bezpłatny parking na ponad 700 samochodów, wygodne wejście na halę, pomieszczenie dla mamy i dziecka oraz szerokie alejki do poruszania się z wózkami.

Poza tym ten weekend z nami, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu pełne świątecznych atrakcji - będziemy Was rozpieszczać!

-----------

Hello Everyone,
Are you getting ready for the Xmas Black Weekend edition of Mamaville Mother&Baby show. Join us on the 1st& 2nd December with your children and friends and grab superb bargains from stellar brands as well as new and upcoming ones. Try, buy and interact with our vendors offering the latest products and services on the market.
Along with numerous exhibitors the show will also feature various attractions to keep mums, dads and their little ones entertained.
We haven't forgotten about your tummies either - there will be something delicious for everyone to enjoy in our culinary corner.
Great idea for a fun, hassle-free day out for the whole family:)
We are looking forward to seeing you all there, starting at 10am!