You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Warsaw Vintage Market

Warsaw Vintage Market

fair
📅 Date: 10 March 2019, Sunday

⌚ Start time: 11:00

📌 Place: Warsaw - Śródmieście dist., NIEBO, ul. Nowy Świat 21 (show on the map)
-eng below-

Wiosenna edycja Warsaw Vintage Market w Niebie! 10 marca wszyscy miłośnicy mody będą mogli odświeżyć swoje garderoby o lżejsze elementy, idealne na nadchodzące, cieplejsze dni.

Warsaw Vintage Market to wydarzenie, które z każdą kolejną edycją przyciąga coraz większe tłumy entuzjastów dobrego stylu. Miłośnicy vintage (ale nie tylko) znajdą tu oryginalne dodatki i ubrania, które nie powtórzą się w sieciówkach.

Już 10 marca, w niedzielę, klub NIEBO stanie się kopalnią wyjątkowych elementów, które idealnie wpasują się w wiosenne szafy modowych freaków. Nie zabraknie lekkich płaszczy, dżinsów vintage, oryginalnych okularów przeciwsłonecznych, fruwających sukienek i wszelkich niezbędnych, wiosennych akcesoriów.

Data: 06.01.2019
Miejsce: NIEBO, ul.Nowy Świat 21 (w podwórku), Warszawa
Jak zawsze dla kupujących wstęp wolny!

----------

Warsaw Vintage Market - SPRING EDITION is coming! It's time to start thinking spring, and we would like to invite all of the fashion enthusiasts and bargain hunters for best vintage fashion market!

Mark your calendars now to spend 10th March in NIEBO, where you can find vintage jeans, unusual jackets, summer dresses and many more. All the fashion freaks - you are welcome!

Date: 06.01.2019
Place: NIEBO, Nowy Świat 21, Warsaw
admission free