You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Puchar Europy w Quidditchu - European Quidditch Cup Division 2

Puchar Europy w Quidditchu - European Quidditch Cup Division 2

sport
📅 Start Date: 13 April 2019, Saturday

⌚ Start time: 10:00

📅 End Date: 14 April 2019

📌 Place: Warsaw - Bemowo dist., Obrońców Tobruku 11 (show on the map)
[English below]

Serdecznie zapraszamy do Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej na Puchar Europy w Quidditchu!

Quidditch jest nietypowym sportem drużynowym bazującym w swych zasadach na piłce ręcznej i zbijaku. Chociaż jego początki sięgają roku 2005 to właśnie na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy znaczący rozkwit tej dyscypliny w Polsce.

Rozgrywki Pucharu Europy są największymi zawodami quidditcha, jakie kiedykolwiek miały miejsce w naszym kraju. To właśnie w Warszawie podczas zawodów o zwycięstwo będzie rywalizować 16 drużyn z całej Europy.

Być może nigdy nie słyszałeś o quidditchu? Boisz się, że nieznajomość zasad sprawi, że nie zrozumiesz tego co dzieje się na boisku? Nic bardziej mylnego! Na turnieju będą osoby, które z chęcią odpowiedzą na każde pytanie związane z quidditchem. Być może zainteresują Cię na tyle sportem, że kiedyś sam zechcesz spróbować swoich sił.

Zachęcamy też do wspólnego kibicowania i wspierania drużyny Wrocław Wanderers, która na drodze rozgrywek krajowych zakwalifikowała się do międzynarodowego turnieju.

Dla publiczności wstęp jest bezpłatny.
Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11
Wydarzenie będzie trwało przez dwa dni weekndu w godzinach 10.00-18.00

-----

We are really happy to announce that Division 2 of the European Quidditch Cup (EQC) 2019 will be hosted in Warsaw. The European Quidditch Cup 2019, Division 2 will be held on the weekend of April 13-14, 2019 (10 AM - 6 PM) featuring 16 teams from across Europe.

The event will be free, open to the general public and will offer tasty food and exciting games to watch. You cannot miss it!