Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na „Wieczór muzyki żydowskiej”!

Wygraj zaproszenie na „Wieczór muzyki żydowskiej”!

reklama
„Wieczór muzyki żydowskiej” - Agnieszka Bielanik-Witomska i Zespółu NEGEV

18 marca 2017 r. godz. 18:00
Bielańska Scena Kameralna, ul. Żeromskiego 29

Zespół NEGEV powstał w 2008 roku zainspirowany klimatem i urokiem muzyki żydowskiej. Łączy wyjątkową muzykalność, pasję i sceniczne doświadczenie. Wokalistką zespołu jest Agnieszka Bielanik-Witomska - piosenkarka, przez wiele lat koncertująca w kraju i za granicą z Kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka, a także artystka śląskich teatrów muzycznych – w Gliwicach i w Chorzowie. Na scenie towarzyszą jej: skrzypek Bartłomiej Balcerzak oraz gitarzystka Katarzyna Kupiec.

Zespół nawiązuje doskonały kontakt z publicznością – prowadząc z nią swoisty dialog. Porywa do wspólnego śpiewu, a nawet tańca.

Koncerty Zespołu, zawierające sporą dawkę pozytywnej energii, każdorazowo cieszą się dużym aplauzem publiczności i uznaniem krytyki.

Bogaty repertuar koncertu łączy tradycyjne pieśni żydowskie, instrumentalne melodie klezmerskie, pieśni z musicalu „Skrzypek na dachu” oraz piosenki nawiązujące do kultury żydowskiej, jak „Miasteczko Bełz", „Rebeka", „Bubliczki".

Czytelnicy waw4free mają szansę wygrać podwójne zaproszenie na koncert!
Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że wypełnisz umieszczony niżej formularz wpisując w nim odpowiedź na pytanie: dlaczego chcesz iść na ten koncert?

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧