Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Newsletter waw4free

Niestety kryzys związany z koronawirusem dotknął także nas, dlatego w kwietniu 2020 roku podjęliśmy trudną decyzję o zawieszeniu wysyłki darmowego newslettera. :(

Newsletter zastąpiliśmy powiadomieniami push. Więcej o nich przeczytasz na stronie powiadomień (kliknij tutaj).
Dzięki temu rozwiązaniu możesz być na bieżąco z nowymi wydarzeniami i informacjami na naszej stronie bez dostawania kolejnej wiadomości do pewnie i tak już przepełnionej skrzynki. :)

Jeśli jednak wolisz dostawać spis najnowszych wydarzeń i informacji opublikowanych w naszym serwisie na swoją skrzynkę e-mail, nadal jest taka możliwość! Wystarczy, że zostaniesz naszym Patronem, a za jedyne 3 zł miesięcznie będziesz dostawać od nas maile dwa razy w tygodniu i jednocześnie wesprzesz nas w prowadzeniu serwisu! Szczegóły i zapisy na naszym profilu w serwisie Patronite (kliknij tutaj).

A jeśli nie chcesz płacić za mailing, ale chciałbyś go otrzymywać, gdy już wrócimy do wysyłki darmowych newsletterów, zapisz się już teraz, a dopiszemy Cię do obiorców przyszłego newslettera (gdybyśmy jednak nigdy do tego nie wrócili, spalimy listę ;) ).

Twój adres e-mail:

Przepisz (bez spacji) drugą i czwartą cyfrę z poniższych:
(zabezpieczenie przed botami)
5 9 7 -

Zaznacz zgodę:


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!