Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Darmowy coworking w Warszawie

Darmowy coworking w Warszawie

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Coworking to wg definicji "możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy na wynajmowanej powierzchni". Do niedawna kojarzył się z freelancerami, którzy nie potrzebują biura na stałe. Obecnie z przestrzeni coworkingowych coraz częściej korzystają też osoby zatrudnione na etacie, które wskutek pandemii częściowo lub całkowicie przeszły na pracę zdalną, ale zdarzają się sytuacje, gdy nie mają warunków do pracy w domu.

Freelancer szuka oszczędności. Etatowiec nie zamierza płacić za przestrzeń do pracy. Gdzie zatem mogą popracować (i spotkać się), aby skorzystać z coworkingu za darmo w Warszawie? Jest kilka możliwości! 😊


Bezpłatny coworking District Hall📌 Wola (blisko Śródmieścia) - Chmielna 73
⌚ poniedziałek - piątek 8:30 - 22:00

District Hal

Część Kampusu Innowacji, który znajduje się na I piętrze w budynku Varso II.
To wspólna przestrzeń, która jest domem dla różnych inicjatyw eventowych, strefą oferującą bezpłatny coworking w Warszawie oraz miejscem nieformalnych spotkań. Została zaprojektowana tak, aby zachęcać do współpracy, wymiany idei i łączenia ludzi z różnych środowisk, firm i organizacji.

Aby skorzystać z coworkingu w District Hall nie trzeba się nigdzie rejestrować, wystarczy przyjść i zająć wolne biurko.

Dodatkowo w District Hall organizowane są spotkania "Thursday Gathering" - event networkingowy, skierowany do lokalnej społeczności innowatorów. Program ma na celu łączenie przedsiębiorców, startupów, korporacji, inwestorów, ekspertów, naukowców, studentów, instytucji otoczenia biznesu oraz organizacji pozarządowych.
Szczegółowe informacje o najbliższym spotkaniu Thursday Gathering znajdziesz w kalendarzu waw4free.


Campus Warsaw, czyli darmowy coworking od Google📌 Praga Północ - Pl. Konesera 10
⌚ Aktualnie zamknięte... 😥

Najbardziej znana, darmowa przestrzeń coworkingowa - Campus Warsaw, czyli inicjatywa Google dla startupów.

Ulokowana jest w Centrum Praskim Koneser, aby z niej korzystać należy się zarejestrować na stronie Campusu - campus.co/warsaw (strona i formularz rejestracyjny są po angielsku).

Niestety z powodu pandemii COVID-19, Campus Warsaw pozostaje zamknięty do odwołania. Liczymy na otwarcie wkrótce! 😉


Kawiarnia coworkingowa Work/Cafe Santander📌 Śródmieście - Złota 44 - ⌚ poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota 8.00 - 14.00
📌 Praga Północ - Targowa 49/51 - ⌚ poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

Work/Cafe Santander

Dwa nowoczesne oddziały Santander Bank Polska, w których znajdziemy komfortową i bezpłatną przestrzeń do pracy wyposażoną w budki telefoniczne i drukarkę oraz bezpłatny internet Wi-Fi. To miejsca otwarte dla każdego, nie tylko dla klientów banku, choć ci mogą liczyć na dodatkowe bonusy. 🤑

Zlokalizowany na Złotej oddział Work/Cafe, poza standardową obsługą, jest także idealnym miejscem do pracy oraz organizacji wydarzeń kulturalnych, spotkań biznesowych czy eventów. Klienci Santander Bank Polska mogą rezerwować salki na swoje spotkania bez żadnych opłat. Kawiarnia obsługiwana jest przez profesjonalnych baristów, którzy serwują pyszną kawę oraz przekąski, ze specjalnym 30% rabatem dla klientów banku.

Oddział na Targowej oferuje dodatkową przestrzeń do pracy, wymiany pomysłów i doświadczeń, a także organizacji wydarzeń kulturalnych, spotkań biznesowych czy eventów. Klienci Santander Bank Polska mogą zarezerwować tutaj salki na spotkania ze swoimi kontrahentami bez żadnych opłat. Nie ma tutaj tradycyjnej kawiarni, ale każdemu klientowi placówka oferuję kawę.


Bezpłatna przestrzeń coworkingowa w Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych📌 Bielany - Al. Zjednoczenia 25
⌚ poniedziałek 8:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Bielański Integrator Przedsiębiorczych

Bielański Integrator Przedsiębiorczych to bezpłatna przestrzeń coworkingowa, którą znajdziesz przy Al. Zjednoczenia 25.

Integrator oferuje użytkownikom ok. 350 m2 przestrzeni, w tym:
- 2 sale do coworkingu wyposażone w 24 biurka w systemie hot-desk;
- 2 salki do spotkań;
- pokój relaksu.

Oprócz przestrzeni do pracy, dostępu do Internetu, możliwości druku i skorzystania z aneksu kuchennego, Użytkownik Integratora może również wziąć udział w darmowych konsultacjach i wydarzeniach. Integrator posiada wejście przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami oraz windę.

Aby móc korzystać z przestrzeni Integratora konieczne jest zapisanie się na pierwszą wizytę poprzez stronę internetową: integrator.naszebielany.pl
Na pierwszej wizycie poznasz zasady korzystania, otrzymasz dostęp do Internetu, drukowania i systemu rezerwacji biurek, tak byś następnym razem miał gwarancję, że jest miejsce, które czeka na Ciebie. Po pierwszej wizycie możesz korzystać bezpłatnie z biurek dostępnych w systemie „hot desk”, bezprzewodowego Internetu i możliwości druku.


Darmowy coworking pod Warszawą📌 Galeria Łomianki - ul. Brukowa 25, Łomianki
⌚ poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00, niedziela 9:30 - 20:00

Z Bielan niedaleko jest do Łomianek, a tam w trosce o lokalny biznes, Galeria Łomianki stworzyła miejsce, które nazwano po prostu „Coworking”. Jest to rzecz jasna darmowa, kameralna przestrzeń coworkingowa.

Coworking to otwarta przestrzeń służąca każdemu, kto poszukuje miejsca do pracy – przedsiębiorcom, freelancerom oraz studentom, którzy chcą pouczyć się w ciekawym wnętrzu. Wydzielony lokal, wyposażony jest w biurka i krzesła, nielimitowany dostęp do Internetu, a także miejsce do odpoczynku w czasie pracy. Nadaje się idealnie zarówno do cichej pracy indywidualnej, jak i w zespole, a także do odbycia spotkania biznesowego.

Korzystanie z Coworkingu nie wymaga wcześniejszych zapisów. Przestrzeń otwarta jest codziennie w godzinach pracy Galerii.


Znasz inne miejsca oferujące darmowy coworking? Daj nam znać!

-----
Zdjęcie główne autorstwa CoWomen z Pexels
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę