Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Darmowy coworking w Warszawie

Darmowy coworking w Warszawie
Coworking to wg definicji "możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy na wynajmowanej powierzchni". Do niedawna kojarzył się głównie z freelancerami, którzy nie potrzebują biura na stałe. Obecnie z przestrzeni coworkingowych coraz częściej korzystają też osoby zatrudnione na etacie, które w trakcie i po pandemii częściowo lub całkowicie przeszły na pracę zdalną, ale nie mają warunków do pracy w domu (lub po prostu nie chcą pracować w domu).

Freelancer szuka oszczędności. Etatowiec nie zamierza płacić za przestrzeń do pracy. Gdzie zatem mogą popracować (i spotkać się), korzystając z coworkingu za darmo w Warszawie? Jest kilka możliwości! 😊

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama

Darmowe coworkingi w Warszawie

:

-----

Bezpłatny coworking District Hall📌 Wola (blisko Śródmieścia) - Chmielna 73
🕗 poniedziałek - piątek 8:30 - 22:00

District Hal

Część Kampusu Innowacji, który znajduje się na I piętrze w budynku Varso II.
To wspólna przestrzeń, która jest domem dla różnych inicjatyw eventowych, strefą oferującą bezpłatny coworking w Warszawie oraz miejscem nieformalnych spotkań. Została zaprojektowana tak, aby zachęcać do współpracy, wymiany idei i łączenia ludzi z różnych środowisk, firm i organizacji.

Aby skorzystać z coworkingu w District Hall nie trzeba się nigdzie rejestrować, wystarczy przyjść i zająć wolne biurko.

Dodatkowo w District Hall organizowane są spotkania "Thursday Gathering" - event networkingowy, skierowany do lokalnej społeczności innowatorów. Program ma na celu łączenie przedsiębiorców, startupów, korporacji, inwestorów, ekspertów, naukowców, studentów, instytucji otoczenia biznesu oraz organizacji pozarządowych.
Szczegółowe informacje o spotkaniach Thursday Gathering znajdziesz na stronie wydarzenia.

-----

Kawiarnia coworkingowa Work/Cafe Santander📌 Śródmieście - Złota 44 - 🕗 poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota 8.00 - 14.00
📌 Praga Północ - Targowa 49/51 - 🕗 poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00
📌 Włochy - Krakowska 110/114 - 🕗 poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

Work/Cafe Santander

Trzy nowoczesne oddziały Santander Bank Polska, w których znajdziemy komfortową i bezpłatną przestrzeń do pracy wyposażoną w budki telefoniczne i drukarkę oraz bezpłatny internet Wi-Fi. To miejsca otwarte dla każdego, nie tylko dla klientów banku, choć ci mogą liczyć na dodatkowe bonusy. 🤑

W powyższych oddziałach, Klienci Santander Banku mogą zarezerwować i wynająć salki spotkań bez żadnych opłat, a każda odwiedzająca je osoba znajdzie tu miejsce do pracy w strefie co-working. Przy Złotej dodatkowo znajdują się kawiarnia z profesjonalnymi baristami.
Rezerwacja sali odbywa się przez stronę Work/Cafe Santander.

-----

Bezpłatna przestrzeń coworkingowa w Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych📌 Bielany - Al. Zjednoczenia 25
🕗 poniedziałek 8:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Bielański Integrator Przedsiębiorczych

Bielański Integrator Przedsiębiorczych to bezpłatna przestrzeń coworkingowa, którą znajdziesz przy Al. Zjednoczenia 25.

Integrator oferuje użytkownikom ok. 350 m2 przestrzeni, w tym:
- 2 sale do coworkingu wyposażone w 24 biurka w systemie hot-desk;
- 2 salki do spotkań;
- pokój relaksu.

Oprócz przestrzeni do pracy, dostępu do Internetu, możliwości druku i skorzystania z aneksu kuchennego, Użytkownik Integratora może również wziąć udział w darmowych konsultacjach i wydarzeniach. Integrator posiada wejście przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami oraz windę.

Aby móc korzystać z przestrzeni Integratora konieczne jest zapisanie się na pierwszą wizytę poprzez stronę internetową: integrator.naszebielany.pl
Na pierwszej wizycie poznasz zasady korzystania, otrzymasz dostęp do Internetu, drukowania i systemu rezerwacji biurek, tak byś następnym razem miał gwarancję, że jest miejsce, które czeka na Ciebie. Po pierwszej wizycie możesz korzystać bezpłatnie z biurek dostępnych w systemie „hot desk”, bezprzewodowego Internetu i możliwości druku.

-----

ANTRESOLA w Domu Kultury Kadr📌 Mokotów - Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
🕗 poniedziałek - piątek w godz. 8.00-21.00

Antresola w DK Kadr

Otwarta przestrzeń do coworkingu w Domu Kultury Kadr, czyli ANTRESOLA.

Do dyspozycji coworkerów i coworkerek są stoły, stoliki, krzesła i fotele, a także floorboxy, czyli puszki podłogowe ze źródłem prądu. Jest także dostęp do bezprzewodowej sieci WI-FI. Przestrzenie komunikacyjne budynku są wolne od barier poziomych i pionowych.

Korzystanie z przestrzeni jest bezpłatne i nie wymaga rezerwacji. ANTRESOLA jest dostępna dla wszystkich w godzinach otwarcia domu kultury w dni powszedznie, a także w weekendy, jeśli organizowane są inne wydarzenia (w trakcie ich trwania).

-----

4P Prasko Południowa Przestrzeń Przedsiębiorczych📌 Praga Południe - Urząd Dzielnicy Praga-Południe, nowa siedziba przy ul. Groszowickiej 17
🕗 poniedziałek - piątek w godz. 9:00-15:00

4P Prasko Południowa Przestrzeń Przedsiębiorczych

Inicjatywa Urzędu Dzielnicy Praga-Południe, która skierowana jest do:
• lokalnych kupców i rzemieślników,
• przedsiębiorców,
• osób, które chcą rozpocząć swój własny biznes,
• osób, które chcą rozwijać swoją działalność gospodarczą.

W ramach 4P oferowane są:
• kilka stanowisk do pracy – z dostępem do internetu, komputera, czy zaplecza socjalnego,
• salę do organizacji spotkań biznesowych z rzutnikiem i ekranem do prezentacji,
• porady ekspertów, m.in. z zakresu księgowości, pozyskiwania funduszy europejskich, czy prawa gospodarczego,
• praktyczne warsztaty rozwijające umiejętności biznesowe.

Aby umówić wizytę należy wysłać wiadomość na adres e-mail: pragapoludnie.4P@um.warszawa.pl lub zadzwonić: 22 443 51 52.

-----

Coworking w ramach Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości📌 Wawer - ul. Żegańska 1a, sala 47
🕗 poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Wpadnij do wawerskiego coworkingu!

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy i Youth Business Poland łączą siły, by wspierać wawerskich przedsiębiorców oraz osoby aspirujące do założenia własnych biznesów. W tym celu stworzyli Wawerski Integrator Przedsiębiorczości, w którym mieszkańcy warszawskiego Wawra mogą bezpłatnie skorzystać z przestrzeni coworkingowej.

Oferowana jest przestrzeń do pracy dla 10 osób – wystarczy zgłosić się przez formularz >> link

Jak trafić?
Strefa Przedsiębiorczości, ul. Żegańska 1a (I piętro), Sala 47
Komunikacja miejska: Stacja PKP Warszawa Międzylesie. Przystanek Wawer Ratusz, pomiędzy Urzędem Dzielnicy Wawer a CH Ferio Wawer

-----

Strefy gościnności w oddziałach BNP Paribas📌 wybrane oddziały banków BNP Paribas
🕗 w godzinach pracy danego oddziału

Strefa gościnności w oddziałach BNP Paribas

Swoją ofertę bezpłatnego coworkingu przygotował też BNP Paribas. W wybranych oddziałach działają "Strefy gościnności", czyli strefy do samodzielnej pracy. Przestrzeń jest dostępna dla wszystkich, nie tylko dla klientów banku.
Korzystanie z miejsc do samodzielnej pracy jest możliwe w przypadku ich bieżącej dostępności, przy czym nie jest możliwe wcześniejsze rezerwowanie takiego miejsca, ani sprawdzenie jego dostępności poza oddziałem, w którym znajduje się dane miejsce.
W Strefach znajdują się też bezpłatne sale konferencyjne, te jednak wymagają wcześniejszej rezerwacji.
Nie udało nam się znaleźć listy oddziałów, w których działają strefy, zatem niestety zainteresowane osoby muszą samodzielnie sprawdzić w najbliższym oddziale, czy działa tam Strefa gościnności.

Więcej informacji o Strefach gościnności i rezerwacjach pokoi spotkań na stronie banku.

-----

Coworking w kawiarniach The Hot Spot Cafe📌 Prag Północ - Mińska 45 - 🕗 poniedziałek - piątek, 8.00-19.00; sobota - niedziela, 9.00-19.00
📌 Żoliborz - Dygata 3 - 🕗 poniedziałek - piątek, 8.00-19.00; sobota - niedziela, 9.00-19.00
📌 Mokotów - Polkowska 11 (otwarcie pod koniec lutego)

Coworking w kawiarniach The Hot Spot Cafe

The Hot Spot Cafe to kawiarnie, pozycjonujące się jako warszawskie miejsca coworkingowe zorientowane na klienta lokalnego.

U nas zawsze cicho i spokojnie. Do tego wszędzie są wygodne miejsca do siedzenia i bardzo szybkie WiFi. Tworząc nasze kawiarnie myślałyśmy o tym, żeby stworzyć idealny klimat dla coworkingu.
Dodatkowo inspirujemy naszych gości symbolem kawiarni - leniwcem, którego nazywamy Leniwy Guru, bo zawsze ma w kieszeni takie mądrości jak: "Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów", "Natura nigdy się nie śpieszy i zawsze jest na czas". Nasze kawiarnie inspirują do powolnego sukcesu, zachęcają wyluzować i być sobą.
Menu też mamy dopasowane do dłuższego spędzania czasu w kawiarni - serwujemy pyszne śniadania do 13:00 w tygodniu i do 15:00 w weekendy, a niektóre śniadania są dostępne przez cały dzień. Mamy również stałą promocję - kawa za 5zł do śniadania.


-----

Darmowy coworking pod Warszawą📌 Galeria Łomianki - ul. Brukowa 25, Łomianki
🕗 poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00, niedziela 9:30 - 20:00

Z Bielan niedaleko jest do Łomianek, a tam w trosce o lokalny biznes, Galeria Łomianki stworzyła miejsce, które nazwano po prostu „Coworking”. Jest to rzecz jasna darmowa, kameralna przestrzeń coworkingowa.

Coworking to otwarta przestrzeń służąca każdemu, kto poszukuje miejsca do pracy – przedsiębiorcom, freelancerom oraz studentom, którzy chcą pouczyć się w ciekawym wnętrzu. Wydzielony lokal, wyposażony jest w biurka i krzesła, nielimitowany dostęp do Internetu, a także miejsce do odpoczynku w czasie pracy. Nadaje się idealnie zarówno do cichej pracy indywidualnej, jak i w zespole, a także do odbycia spotkania biznesowego.

Korzystanie z Coworkingu nie wymaga wcześniejszych zapisów. Przestrzeń otwarta jest codziennie w godzinach pracy Galerii.
Regulamin korzystania z Coworkingu w Galerii Łomianki: link

-----

Darmowy coworking dla Ukrainek


[opis w języku ukraińskim poniżej]

📌 9 piętro biurowca przy ul. Rydygiera 8
🕗 poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

Impact CEE i Mastercard Center for Inclusive Growth w ramach programu #RebuildingUkrainianBusiness uruchomiły specjalną przestrzeń coworkingową – miejsce, w którym pracujące kobiety mogą spotkać się, uzyskać fachowe porady dotyczące prowadzenia biznesu i doskonalić swoje umiejętności zawodowe.
Dodatkowo w przestrzeni zapewniona jest opieka nad dziećmi. Dzięki temu kobiety-przedsiębiorcy mogą skupić się na pracy, wiedząc, że ich dzieci nie tylko mają dobrą opiekę, ale także uczestniczą w różnych zabawach.
Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez formularz: link

Darmowy coworking dla Ukrainek


---

Безкоштовний коворкінг для українок


Impact CEE та Mastercard Center for Inclusive Growth в рамках програми #RebuildingUkrainianBusiness запустили спеціальний коворкінг - місце, де жінки можуть працювати зустрічатися, отримувати експертні поради щодо ведення бізнесу та вдосконалювати свої професійні навички.
Важливим аспектом тихого робочого простору є те, що в коворкінгу передбачено догляд за дітьми. Це дозволяє жінкам-підприємницям зосередитися на роботі, знаючи, що їхні діти не лише добре доглянуті, але й беруть участь у різноманітних цікавих заходах.
🕗 9:00 - 17:00 з понеділка по п’ятницю
📍 Варшава - на IX поверсі офісної будівлі за адресою вул. Ридигера, 8.
Запрошуємо вас забронювати місце, заповнивши форму: link
---

Znasz inne miejsca oferujące darmowy coworking? Daj nam znać!

-----
Zdjęcie główne autorstwa CoWomen z Pexels
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę