Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na weekendowy spektakl MTeatru

Wygraj zaproszenie na weekendowy spektakl MTeatru

reklama
Weekendowe spektakle MTeatru
Bielańska Scena Kameralna, ul. Żeromskiego 29

---

MEEOW – Żywa lekcja muzyki z warsztatami
25 marca 2017 r., godz. 12:00, spektakl dla Dzieci

„Żywa lekcja muzyki” jest tematem przewodnim muzycznych warsztatów dla dzieci z Zespołem Meeow. Koncert i warsztaty mają na celu przede wszystkim edukację muzyczną dzieci, przybliżenie im budowy instrumentów oraz bezpośrednią zabawę z muzyką. Są to zajęcia silnie angażujące uczestników do wspólnego spędzania czasu podczas warsztatów.
Meeow to zespół z Krakowa. Tworzy zaskakującą, eksperymentalną muzykę, a to w dobie powtarzalności jest ich największą, nieocenioną zaletą. Beatbox i cajon zamiast perkusji, klawisze i elektroniczne wstawki połączone z duetem smyczkowym oraz dwoje niezwykle utalentowanych wokalistów - to wszystko sprawia, że po koncercie Meeow słuchacz musi obudzić się z muzycznej hipnozy.
Zapraszamy najmłodszych Widzów do wspólnego koncertowania.

---

Tango Sentimental – Piazzola i Przyjaciele – SawarS Tango Orquesta
MILONGA
25 marca 2017 r. godz. 18:00

Zapraszamy na kolejny koncert połączony z Milongą. 25 marca Widzowie Mazowieckiego Teatru Muzycznego usłyszą SawarS Tango Oquesta w programie „Tango Sentimental – Piazzola i Przyjaciele” oraz będą mogli wziąć udział w lekcji tanga, w Milondze w foyer Bielańskiej Sceny Kameralnej.
W programie mi. in. utwory Astora Piazzoli, Gerardo Matosa Rodrigueza, Juana Carlosa Cobiana, Carlosa Gardela oraz innych twórców tanga.
Wystąpią:
Magda Navarrete – vocal,
Andres Martorell – vocal,
Grzegorz Lalek – skrzypce,
Grzegorz Bożewicz – bandoneon,
Piotr Malicki – gitara,
Sebastian Wypych – kontrabas
oraz Anna Iberszer i Piotr Woźniak – para mistrzów tanga
SawarS Tango Orquesta - Założony w 2015 roku przez kontrabasistę Sebastiana Wypycha jedyny w Polsce zespół tangowy, nawiązujący stylem gry oraz składem do dawniej istniejących w Argentynie „Orquesta Tipica”. Po wielu tangowych doświadczeniach muzyków współtworzących tak wybitne zespoły, jak: Tangata Quintet, czy Machina del Tango, artyści postanowili wspólnie rozpocząć nową tangową podróż, tworząc SawarS Tango Orquesta.

---

Od Disneya do klasyki – Opera Night Group
26 marca 2017 r. godz. 18:00

Operowe show „Od Disneya do Klasyki” to koncert, na który składają się najpiękniejsze arie i duety operowe, piosenki z filmów o Bondzie oraz najsłynniejsze melodie z bajek Disneya, a także utwory m.in. Sinatry, Niemena i Adele.
Młodzi artyści z Poznania - Voytek Soko, Agnieszka Sokolnicka i Dorota Zawadzka łączą tradycję i współczesność – opera i elektronika podczas tego samego koncertu? W ich wykonaniu wszystko jest możliwe. To już specjalność Opera Night Group – klasycznie wykształceni śpiewacy operowi są elastyczni i występują w każdym miejscu z różnym składem instrumentalnym: od orkiestr symfonicznych do współczesnej elektroniki.
Show „Od Disneya do Klasyki” to jednak nie tylko muzyka. Oryginalność spektaklu to niesamowite aranżacje na trzy doskonałe głosy operowe, współczesne i klasyczne instrumentarium oraz współgrające z muzyką fenomenalne efekty świetlne, wizualizacje, teledyski oraz ruch sceniczny, które można porównać tylko do Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway.

---

Chcesz iść na któryś z powyższych spektakli? Wypełnij poniższy formularz, podając w polu odpowiedź tytuł wybranego!

Spośród wszystkich uczestników wylosujemy po dwa podwójne zaproszenia na każdy spektakl! :)

Uwaga! Jedna osoba może zgłosić się tylko do jednego spektaklu!


Konkurs zakończony.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️