Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zgarnij wejściówkę na przedpremierowy pokaz filmu WOJNA PŁCI!

Zgarnij wejściówkę na przedpremierowy pokaz filmu WOJNA PŁCI!

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
JEDYNY POKAZ PRZEDPREMIEROWY FILMU "WOJNA PŁCI"
7 grudnia, godzina 20:00, Kino Atlantic

Pokaz, który poprowadzi Katarzyna Montgomery, planujemy zamknąć dyskusją na temat zagadnień równości płci, współczesnej walki o równouprawnienie, odkrywania prawdy o własnej seksualności i zbieżności między sytuacją bohaterki ze Stanów Zjednoczonych na początku lat 70-tych a sytuacją współczesnej Polki.
Do dyskusji zaproszeni zostali przedstawicieli organizacji walczących o równouprawnienie, wśród których są m.in.: Kongres Kobiet, Trans-Fuzja i Feminoteka.

Najnowszy film Jonathana Daytona i Valerie Faris, twórców oscarowej “Małej miss”. Legendarny mecz tenisowy z 1973 pomiędzy liderką światowych rankingów Billie Jean King (nagrodzona Oscarem Emma Stone) i bezczelnie pewnym siebie byłym mistrzem Bobby Riggs (nominowany do Oscara Steve Carrell), zwany „Wojną płci”, stał się najbardziej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii telewizji. Podczas gdy media kreowały King i Riggsa na zaciętych przeciwników, poza kortem każde z nich stawiało czoło skomplikowanym przeciwnościom losu. King miała u swego boku kochającego męża, który zachęcał ją do walki o równe prawa dla obu płci, zmagała się jednak z prawdą o własnej seksualności. Riggs ryzykował wszystko, stawiając na jedną kartę całą swą reputację, by pokazać światu, że stać go na tryumfalny powrót. Wspólnie dali popis, którego skutki wykroczyły daleko poza arenę zmagań sportowych, a konsekwencje trwają po dziś dzień. W pozostałych rolach: nominowana do Oscara Elisabeth Shue, Sarah Silverman, Alan Cumming, Andrea Riseborough i Bill Pullman.

Bilety na pokaz można kupić na stronie kina Atlantic.

Można też wygrać podwójne zaproszenie w naszym konkursie. :)
Wystarczy wykonać poniższe zadanie.

----------
KONKURS ZAKOŃCZONY
Wygrała Pani Maria K.
----------

Zadanie konkursowe: odpowiedź w dowcipny sposób na pytanie: kto wygra mecz?

regulamin konkursu

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!