Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

„Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” - wygraj voucher na wakacje w Chorwacji i przeżyj piękne wakacje

„Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji”  - wygraj voucher na wakacje w Chorwacji i przeżyj piękne wakacje

reklama
Ruszyła trzecia edycja konkursu organizowanego przez blog Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Polsce. Główną nagrodą jest voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji.

Aby wziąć udział w konkursie „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” należy przesłać zdjęcie z wakacji w tym kraju na adres: cromania@tlen.pl
Konkurs trwa od 14 lutego do 30 marca 2018 r.

Jury złożone m. in. z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji oraz blogu Cromania.pl wybierze zwycięzcę, który otrzyma voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym od firmy Novasol. Ponadto, trzy najlepsze fotografie zostaną wyeksponowane w siedzibie ambasady. Ich autorzy również otrzymają nagrody od sponsorów: Podravka, Express Map, ArtMus - IK Izabela Kopeć.
Patronami medialnymi wydarzenia są: Polskie Radio Program Czwarty, Lente Magazyn Śródziemnomorski Julii Wollner, World Travel Show, Magazyn Kontynenty, waw4free, Ptak Warsaw Expo.

Chorwacja od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku dla polskich turystów. Słońce, plaże, piękne krajobrazy, doskonała kuchnia i liczne zabytki – to wszystko przyciąga Polaków do naszego kraju. Z pewnością wielu z nich przyjedzie także w tym roku, dlatego zachęcam do robienia zdjęć i wzięcia udziału w konkursie – powiedziała Andrea Bekić, ambasador Chorwacji w Polsce.

Konkurs „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” organizowany jest po raz trzeci. Druga edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 3 tysiące zdjęć, z których wybrano najlepszą piątkę. Fotografie ukazały Chorwację okiem polskiego turysty. Najlepsze zdjęcia do dziś można podziwiać w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady Republiki Chorwacji.

W ubiegłym roku zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Projekt spotkał się z tak pozytywnym odbiorem, że pani ambasador podjęła decyzję o dalszej kontynuacji w tym roku. Konkurs jest największą tego typu inicjatywą w polskiej społeczności miłośników Chorwacji – powiedziała Agnieszka Grudziąż, pomysłodawczyni konkursu i autorka bloga Cromania.pl.

Autorem plakatu jest Natalia Olbińska - dyrektor artystyczna, magazynu śródziemnomorskiego „Lente”

Więcej informacji o konkursie i sponsorach znajduje się na stronie: http://cromania.pl/konkurs

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️