Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na Nerdonomicon odc. 1 "Wiedźmin" - nagranie talk show

Wygraj zaproszenie na Nerdonomicon odc. 1 "Wiedźmin" - nagranie talk show

reklama
„Nerdonomicon” to nowy komediowy talk show poświęcony popkulkturze szeroko pojętej. Będziemy rozmawiać o tym co jest obecnie na topie, ale także o produkcjach klasy B, paździerzach i guilty pleasures. Nie do końca serio, ale czasem też zupełnie poważnie. O akcenty komediowe zadba wasz host, pomysłodawca i nieuleczalny fan sztucznej krwi i gumowych kończyn – Mieszko Minkiewicz.

Pierwszy odcinek skupi się na naszym największym polskim towarze eksportowym, czyli oczywiście Wiedźminie! O fenomenie białowłosego łowcy potworów porozmawiamy z gościem, który brał udział w Netflixowej adaptacji. Będzie nim David Mbeda-Ndege – czyli najlepszy polski ciemnoskóry stand-uper. Wystąpił na scenach całej Polski. Tak, w Białymstoku też. Na co dzień lekarz, puzonista i członek ekipy Comedy Lab z Krakowa, a teraz także weteran spod Sodden i uczestnik jedynego polskiego dnia zdjęciowego „Wiedźmina” – na zamku w Ogrodzieńcu. David opowie o kulisach współpracy z Netflixem, dlaczego Żebrowski jest popularny w Grecji oraz jak złapać Kejrana w Yrden.

Show będzie nagrywane z żywą publicznością, której częścią możesz być i ty. Odcinek powstaje na scenie warszawskiej Centralnej Spółdzielni Komediowej. W planie również niespodzianki i dodatkowe atrakcje. Liczba miejsc ograniczona! Uwaga – będzie dużo spoilerów!

Do zobaczenia na szlaku!

Centralna Spółdzielnia Komediowa
ClubBoho22, Żurawia 22
16.01.2020
19:00
Wstęp: 20 zł / bilety >>

A na waw4free mamy podwójne zaproszenia do rozdania! Wystarczy wykonać poniższe zadanie. :)

Zadanie konkursowe: odpowiedz na pytanie, za co rzucił(a)byś grosza Wiedźminowi? ;-)

Formularz konkursowy

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

Odpowiedź:

Podaj wynik działania: 10 + 2 =
(zabezpieczenie przed botami)


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
👍 Polub na FB