Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj bilety na pokaz filmu PALM SPRINGS

Wygraj bilety na pokaz filmu PALM SPRINGS

reklama
Żyj, jakby jutra nie było!

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 99” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę". „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Zobacz zwiastun filmu:

Pokaz filmu już 5.03.2021 (piątek) o godzinie 19:00 w Promie Kultury Saska Kępa!

Pokaz odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego i aktualnych norm bezpieczeństwa. Liczba miejsc ograniczona. Bilety do kupienia na stronie Promu Kultury.

A u nas do wygrania podwójne zaproszenie na pokaz! Wystarczy wykonać poniższe zadanie konkursowe! :)

-----
KONKURS ZAKOŃCZONY
Wygrała Pani Kinga D.
-----

Zadanie konkursowe: odpowiedz na pytanie, co ty byś zrobił(a), gdybyś był(a) uwięziona w pętli czasowej i w kółko przeżywał(a) ten sam dzień?

regulamin konkursu

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️