Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj dostęp do pokazu online filmu KLIENT

Wygraj dostęp do pokazu online filmu KLIENT

reklama
Młode małżeństwo musi nieoczekiwanie opuścić swoje mieszkanie. Wprowadzają się do użyczonego przez znajomego lokalu w centrum Teheranu, nie zdając sobie sprawy, kto był jego poprzednim najemcą. Gdy w nowym mieszkaniu nieznany sprawca napada na kobietę, jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo. Mężczyzna usiłuje za wszelką cenę, bez pomocy policji, dotrzeć do agresora, by poznać motywy jego działania. Seria nieoczekiwanych wydarzeń w dramatyczny sposób zmieni życie małżonków.

„Klient” otrzymał nagrody za najlepszy scenariusz i najlepszą rolę męską w Cannes, a także drugiego w karierze reżysera, Asghara Farhadiego, Oscara dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego.

Film będzie dostępny od godziny 19:00 w dniu 16 kwietnia (piątek) do godziny 19.00 w dniu 18 kwietnia (niedziela) na platformie Gutek Film po wpisaniu i zatwierdzeniu KODU.

Zakup dostępu jest możliwy do godz. 19.00 w dniu 17.04 (sobota) na stronie Promu Kultury Saska Kępa.
Kosz dostępu to 15 zł.

Uwaga! Czas na obejrzenie filmu zaczyna upływać od momentu kliknięcia w ikonkę odtwarzania, są to 3 godziny. Film będzie dostępny wyłącznie na terenie Polski.

A u nas możecie wygrać dostęp do filmu! Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. :)
Do rozdania mamy dwa dostępy.

Zadanie konkursowe: odpowiedz na pytanie, czemu chcesz obejrzeć ten film?

Formularz konkursowy

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

Odpowiedź:

Podaj wynik działania: 6 + 10 =
(zabezpieczenie przed botami)


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️