Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

MAOAM wciąga smakiem! Zgarnij nagrody i daj się ponieść magii żucia!

MAOAM wciąga smakiem! Zgarnij nagrody i daj się ponieść magii  żucia!

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Już w sobotę, 21 maja, Festiwal Kolorów na Ursynowie 2022!

Zapraszamy do wyjątkowej STREFY MAOAM na Festiwalu Kolorów.
Na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze - moc słodkości. MAOAM gwarantuje ekstremalnie smaczne przeżycia - daj się wciągnąć smakiem!

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce, podczas którego w rytm muzyki w powietrze wyrzucane są różnobarwne Kolory Holi.
Podczas festiwalu na żywo wystąpią Maria Sadowska i wielu innych wspaniałych artystów. Wydarzeniu towarzyszy Festiwal Streetfoodu, na którym nie zabraknie pysznego jedzenia.

Widzimy się 21 maja na Ursynowie, w Parku Romana Kozłowskiego.
Czekamy na Was od godz. 15:00.

A z okazji szykowania się na mega imprezę, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są boksy od MAOAM z zapasem soczystych i różnorodnych gum rozpuszczalnych oraz proszkiem holi, który możesz wykorzystać podczas najbarwniejszego festiwalu organizowanego tej wiosny!

Co zrobić, żeby wygrać?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe! ⤵️
Jakie kolory kojarzą Ci się z latem? Uzasadnij swój wybór, a my nagrodzimy 4 najciekawsze odpowiedzi!
Formularz konkursowy znajdziesz poniżej.

Co dokładnie składa się na nagrodę?
Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum rozpuszczalnych MAOAM.
W boksie od MAOAM znajdą się:
2 x MAOAM Kracher – unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu pysznych owocowych odsłonach. To oferta idealna dla poszukiwaczy niesamowitych wrażeń – super odlotowy smak gwarantowany!
2 x MAOAM Maomixx – prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały wszystkie ulubione produkty MAOAM – Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego. Zatem... mixuj do woli!
2 x MAOAM Happy Fruttis – kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 owocowych wariantach. Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Takiej paczce nie sposób się oprzeć!
2 x MAOAM Joystixx – gumy rozpuszczalne MAOAM w nietypowym formacie XXL! Do wyboru mamy aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce. To nowa propozycja od MAOAM dla wszystkich, którzy nie lubią ograniczeń.
2 x MAOAM Pinballs – soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. To unikatowy produkt dostępny tylko w ofercie MAOAM. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje doskonały, rozpływający się w ustach smak.
1 x MAOAM Bloxx – klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu MAOAM Bloxx są idealne do dzielenia się. Do żucia dla małych i dużych! MAOAM Bloxx - zawsze pod ręką, zawsze smacznie, zawsze Bloxxy!
1 x MAOAM Pinballs 32 g – okrągłe gumy rozpuszczalne w wygodnym i poręcznym opakowaniu, idealnym do konsumpcji poza domem.
2 x Kolory Holi® – wysokiej jakości sypki, nietoksyczny kolorowy proszek, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce. Kolory Holi mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti. Są one coraz częściej wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (koncerty, teledyski, TV), podczas sesji fotograficznych oraz wszelkiego rodzaju inicjatyw artystycznych.

Zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi. Niebawem skontaktujemy się mailowo ze zwycięzcami. :-)

Zadanie konkursowe: Jakie kolory kojarzą Ci się z latem? Uzasadnij swój wybór.

regulamin konkursu

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama