Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zgarnij zapas słodkości MAOAM, by osłodzić powrót do szkoły!

Zgarnij zapas słodkości MAOAM, by osłodzić powrót do szkoły!

reklama
MAOAM wciąga w szkolny vibe! Zgarnij nagrody i daj się ponieść magii żucia!

Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum rozpuszczalnych MAOAM.

Na zakończenie wakacji mamy dla Was konkurs! Bo szkoła to nie tylko nauka! To również czas pierwszych miłości, wielkich przyjaźni i szalonych przerw między lekcjami! Daj się wciągnąć w szkolny vibe i opisz ekscytujące, najbardziej odlotowe wspomnienie związane ze szkołą. Na autorów trzech najciekawszych zgłoszeń czekają słodkie zestawy od MAOAM - zapas soczystych gum rozpuszczalnych, bawełniana torba z nadrukiem i notatnik z wciągającą grafiką.
Formularz konkursowy znajdziesz poniżej. :)

W boksach MAOAM dla zwycięzców znajdą się:
- Torba MAOAM, kolorowy notatnik z wciągającą grafiką, linijka i zakładka do książki MAOAM.
- MAOAM Kracher – unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu pysznych owocowych odsłonach. To oferta idealna dla poszukiwaczy niesamowitych wrażeń – super odlotowy smak gwarantowany!
- MAOAM Maomixx – prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały wszystkie ulubione produkty MAOAM – Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego. Zatem... mixuj do woli!
- MAOAM Happy Fruttis – kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 owocowych wariantach. Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Takiej paczce nie sposób się oprzeć!
- MAOAM Joystixx – gumy rozpuszczalne MAOAM w nietypowym formacie XXL! Do wyboru mamy aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce. To nowa propozycja od MAOAM dla wszystkich, którzy nie lubią ograniczeń.
- MAOAM Pinballs – soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. To unikatowy produkt dostępny tylko w ofercie MAOAM. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje doskonały, rozpływający się w ustach smak.
- MAOAM Bloxx – klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu MAOAM Bloxx są idealne do dzielenia się. Do żucia dla małych i dużych! MAOAM Bloxx - zawsze pod ręką, zawsze smacznie, zawsze Bloxxy!
- MAOAM Pinballs 32 g – okrągłe gumy rozpuszczalne w wygodnym i poręcznym opakowaniu, idealnym do konsumpcji poza domem.

KONKURS ZAKOŃCZONY!
Wiadomości o wygranej zostały wysłane do zwycięzców przez e-mail we wtorek, 6 września.

Zadanie konkursowe: opisz ekscytujące, najbardziej odlotowe wspomnienie związane ze szkołą

regulamin konkursu

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter