Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

MAOAM wciąga smakiem na Święta! Świąteczno-noworoczny KONKURS!

MAOAM wciąga smakiem na Święta! Świąteczno-noworoczny KONKURS!

reklama
Z okazji Świąt i nadchodzącego Nowego Roku wraz z MAOAM przygotowaliśmy dla Was konkurs!
Do wygrania boks soczystych i owocowych gum rozpuszczalnych! 🤩

ZADANIE KONKURSOWE:
Co zrobić, kiedy dziecko zapyta, czy Mikołaj istnieje naprawdę? Jakie są Wasze kreatywne pomysły, by wciągnąć dzieci w ten magiczny zwyczaj? Jakie szalone pomysły mieli Wasi rodzice? Ciotka przebrana w strój biskupa, sąsiad, którego poznaliście po butach? Podzielcie się z nami (w formularzu poniżej) szalonymi wspomnieniami!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 grudnia (włącznie), zatem możecie opisać sytuację z tego roku. 😉 Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi otrzymają nagrody!

NAGRODY:
Do wygrania boks soczystych i owocowych gum rozpuszczalnych MAOAM. Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum. W kolorowym boksie od MAOAM znajdzie się:
🟢 MAOAM Christmas Mixx – niezwykła kompozycja różnorodnych kształtów, kolorów i smaków. W limitowanym, świątecznym opakowaniu zmiksowane zostały ulubione produkty – Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Pojedynczo pakowane porcje zachęcają do dzielenia się z najbliższymi w tym wyjątkowym czasie.
🟢 MAOAM Kracher – unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu pysznych owocowych odsłonach. To oferta idealna dla poszukiwaczy niesamowitych wrażeń – superodlotowy smak gwarantowany!
🟢 MAOAM Maomixx – prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały wszystkie ulubione produkty MAOAM – Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego. Zatem... mixuj do woli!
🟢 MAOAM Happy Fruttis – kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 owocowych wariantach. Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Takiej paczce nie sposób się oprzeć!
🟢 MAOAM Joystixx – gumy rozpuszczalne MAOAM w nietypowym formacie XXL! Do wyboru mamy aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce. To nowa propozycja od MAOAM dla wszystkich, którzy nie lubią ograniczeń.
🟢 MAOAM Pinballs – soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. To unikatowy produkt dostępny tylko w ofercie MAOAM. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje doskonały, rozpływający się w ustach smak.
🟢 MAOAM Bloxx – klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu MAOAM Bloxx są idealne do dzielenia się. Do żucia dla małych i dużych!
🟢 MAOAM Pinballs 32 g – okrągłe gumy rozpuszczalne w wygodnym i poręcznym opakowaniu, idealnym do konsumpcji poza domem.

Zadanie konkursowe: opisz swoje szalone wspomnienia związane ze świętami.

Formularz konkursowy

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

Odpowiedź:

Podaj wynik działania: 6 + 9 =
(zabezpieczenie przed botami)


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę