Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na spektakl "HISTORIA ŚWIATA - w skróconej wersji"!

Wygraj zaproszenie na spektakl "HISTORIA ŚWIATA - w skróconej wersji"!

reklama
W związku z nadchodzącym końcem świata wszystko nabrało nieoczekiwanych znaczeń. Trzech aktorów wędruje w czasie odwiedzając przełomowe punkty historii minionego tysiąclecia, stając się świadkami epidemii, rewolucji, pogromów i wojen. Śmiałkowie wcielają się w postaci bohaterów historycznych wydarzeń: Leonarda da Vinci, postaci z Trylogii, Napoleona, Stalina, Hitlera, hippisów i kosmonautów... Porównują wydarzenia, badają zależności i różnice, żeby w końcu dojść do wniosku, że historia lubi się powtarzać. Wszystko w poszukiwaniu idei jednoczącej historię: boskiego planu, teorii ewolucji, a może ludzkiej potrzeby miłości. Wszystko w muzyczno – kabaretowej formie.

Przyjdź, zobacz i przygotuj się na następny koniec świata zanim będzie za późno.

Więcej informacji o spektaklu na stronie Sceny Współczesnej.

Użytkownicy waw4free mają szanse wygrać 10 podwójnych zaproszeń na spektakl "HISTORIA ŚWIATA - w skróconej wersji"! Data: 3 października. Godzina: 19:00, Miejsce: SCEK- Scena Staromiejska, ul. Jezuicka 4

Co zrobić żeby wygrać? Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz wpisując w polu odpowiedź jedno zdanie uzasadniające, czemu właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać. :)

Konkurs zakończony.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧