Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Dodaj wydarzenie

Publikujemy na waw4free informacje o płatnych wydarzeniach, pod warunkiem że koszt udziału w nich nie przekracza 30 zł od osoby. Ogłoszenie takie nie różni się niczym od wydarzenia darmowego, poza oznaczeniem jako wydarzenie płatne i wskazaniem "do 10 zł", "do 20 zł" lub "do 30 zł" (w zależności od ceny).

Publikacja takiego ogłoszenia jest usługą płatną i kosztuje 25 zł netto (wydarzenie jednodniowe; w przypadku kilkudniowych obowiązuje dopłata 15 zł netto za każdy kolejny dzień). Przyjmujemy płatność z góry.

Jeżeli powyższe warunki Państwu odpowiadają, prosimy przez poniższy formularz przesłać link do opisu wydarzenia (najlepiej event na Facebooku) oraz dane do faktury (lub informację, że wystarczy paragon).

W odpowiedzi wyślemy szczegóły dotyczące płatności.

Twój adres e-mail

Link do opisu wydarzenia

Dane do faktury

Zabezpieczenie przed botami
Podaj wynik działania: 8 + 5 =

Zaznacz zgodę:


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.