Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Darmowe doradztwo dla warszawskich przedsiębiorców

Darmowe doradztwo dla warszawskich przedsiębiorców

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Trwają zapisy do Academy_Smolna#2021. To kompleksowy miejski program doradczy dla warszawskich przedsiębiorców oraz wszystkich planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Bezpłatnego wsparcia z zakresu biznesowego, prawnego i księgowego udzielają praktycy biznesu.

Kto może się zgłosić? Jaka jest oferta?
Zgłosić może się każda osoba mieszkająca w Warszawie, która planuje zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji swojego pomysłu na biznes lub potrzebuje wsparcia w rozwoju firmy, która działa nie dłużej niż 3 lata.

Academy_Smolna#2021 oferuje dwie formy wsparcia dla przedsiębiorczych warszawiaków i warszawianek: doradztwo indywidualne i program mentoringowy. Sesje doradcze są prowadzone w formule online. Można podczas nich skorzystać z doradztwa prawnego i dowiedzieć się m.in. co zawrzeć w umowie z kontrahentem lub inwestorem. Wiedza zdobyta w ramach konsultacji księgowych pomoże wybrać odpowiednią formę prowadzenia firmy i umożliwi poznanie sposobów optymalizacji podatkowej. Natomiast wskazówki uzyskane podczas zajęć z doradztwa biznesowego ułatwią zarządzanie firmą, budowanie zespołu czy testowanie nowych pomysłów.

Jak się zapisać?
Zainteresowani mogą zapisać się na wybrane przez siebie konsultacje za pośrednictwem strony Centrum Przedsiębiorczości Smolna lub na stronie Academy_Smolna#2021. Zapisujący się na wybrany rodzaj doradztwa, w notatce do spotkania powinni krótko opisać, nad czym chcą pracować z wybranym ekspertem lub jakie pytania chcą mu zadać.

Dla osób, które chcą wziąć udział w Academy_Smolna#2021, ale nie mają pewności, który rodzaj doradztwa najlepiej odpowiada ich potrzebom organizatorzy przygotowali “test przedsiębiorcy”. Jego wyniki wyraźnie wskazują obszary, w których skorzystanie ze wsparcia ekspertów programu będzie najbardziej uzasadnione. Test znajduje się na stronie zapisów.

Sesje doradcze Academy_Smolna#2021 potrwają do połowy grudnia tego roku.
Projekt finansowany jest z budżetu m.st. Warszawy. Jego wykonawcą jest Startup Academy.

źródło informacji: Urząd m.st. Warszawy
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!