Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Akademia Strachów – przerażająco zabawna gra miejska!

Akademia Strachów – przerażająco zabawna gra miejska!

reklama
Król Wampirów Drakula już po raz czwarty zaprasza do swojej mrocznej Akademii Strachów! Wydarzenie odbędzie się 29.10. w Factory Annopol oraz 30.10. w Centrum Handlowym Blue City. Na uczestników czekać będą przerażające potwory i mrożące krew w żyłach wyzwania. Zapraszamy wszystkie upiory, zarówno małe, jak i duże na świetną zabawę!

Akademia Strachów bramy swe otwiera,
Zaprasza tych, którym nuda doskwiera!
Czas przetrzeć z kurzu swoje miotły
i nastawić czarodziejskie kotły!
Przerrrażające czekają na Was wyzwania,
Nie przejdziecie ich bez czarowania.
Poznacie straszne potwory,
Które wypełzły ze swojej nory.
Wiedźmy, topielice, mumie,
Wskażą, jak być strachem dumnie.
Zapraszamy wszystkie dzieci!
Czas Wam z nami szybko zleci!

Fundacja Zwalcz Nudę jak co roku pod koniec października zaprasza na przerażającą grę miejską – Akademię Strachów. Wydarzenie zawsze cieszy się ogromną popularnością i na stałe wpisało się już w jesienne wydarzenia kulturalne dla dzieci w Warszawie. W tym roku Akademia Strachów odbędzie się 29.10. w Factory Annopol oraz 30.10. w Centrum Handlowym Blue City w godzinach 16:00-20:00. Na uczestników będą czekać Czarownica, Frankenstein, Topielica, a nawet sam założyciel Akademii Strachów – przerażający Hrabia Drakula! Podczas gry uczestnicy i uczestniczki będą musieli zmierzyć się z licznymi, mrocznymi zadaniami – nie zabraknie potwornego toru przeszkód, upiornych piłkarzyków, tworzenia halloweenowej mangi oraz dekorowania dyni.

Udział w grze jest nieodpłatny, ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy:
Factory Annopol >> link
CH Blue City >> https://www.zwalcznude.pl/wydarzenia/

Wydarzenia są dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamięta o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Organizatorzy zalecają też częstą dezynfekcję rąk – na miejscu będą dostępne płyny do dezynfekcji. Uczestnicy i uczestniczki są zobowiązani również do zachowania odpowiedniego dystansu.

Wydarzenie w CH Blue City jest współfinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Ochota.

Konkursy z nagrodami
Nie możecie się już doczekać Halloween? Fundacja Zwalcz Nudę znalazła sposób, aby upiorny nastrój nie opuścił nas przez cały październik. Wraz z partnerami gry miejskiej Akademii Strachów w CH Blue City została przygotowana cała seria konkursów. Zadania są co tydzień publikowane na fanpage’u Zwalcz Nudę na Facebooku. Do wygrania są m.in.: kosz słodkości od pijalni Wedel, karty podarunkowe do restauracji Menya Musashi, czy klapki Kubota z limitowanej, halloweenowej edycji.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama