Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

DiscoverEU - darmowa podróż po Europie - zgłoszenia do konkursu

DiscoverEU - darmowa podróż po Europie - zgłoszenia do konkursu

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Masz 18 lat i jesteś obywatelem Unii Europejskiej? Weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest podróż po Europie!

DiscoverEU to inicjatywa Unii Europejskiej, dzięki której młodzi ludzie mogą odbyć podróż po Europie, zdobywając przy tym nowe doświadczenia. Ta podróż, głównie koleją (z wyjątkiem niektórych fragmentów tras, które mieszkańcy wysp lub odległych regionów UE mogą pokonać innymi środkami transportu), to doskonała okazja, by podziwiać piękne krajobrazy i różnorodność miast i miasteczek Europy. Kandydaci mogą przesyłać zgłoszenia w dwóch rundach odbywających się co roku. Laureaci otrzymają od UE bilety na podróż.

Masz 18 lat i jesteś obywatelem Unii Europejskiej? Inicjatywa DiscoverEU umożliwi Ci odbycie zaplanowanej przez siebie podróży, podczas której odkryjesz zalety swobodnego przemieszczania się w Unii Europejskiej, poznasz różnorodność Europy, jak również jej bogactwo kulturowe i historię. Będzie to również okazja do zawarcia znajomości z mieszkańcami całego kontynentu! DiscoverEU to także sposobność do rozwijania umiejętności życiowych, które przydadzą się w przyszłości, takich jak niezależność, pewność siebie i otwartość na inne kultury.

W tej rundzie zgłoszeń w konkursie mogą wziąć wyjątkowo udział również wszystkie młode osoby, które kwalifikowały się do udziału w dwóch poprzednich turach w 2020 r. odwołanych ze względu na pandemię COVID-19.

Runda potrwa od wtorku 12 października 2021 r. (godz. 12:00 czasu środkowoeuropejskiego) do wtorku 26 października 2021 r. (godz. 12:00 czasu środkowoeuropejskiego).

Możesz podróżować w pojedynkę lub w grupie. Do swojej grupy możesz dodać maksymalnie cztery osoby pod warunkiem, że spełniają wszystkie warunki udziału w konkursie.

Do udziału w konkursie kwalifikują się osoby, które:
- urodziły się między 1 lipca 2001 r. (włącznie) a 31 grudnia 2003 r. (włącznie),
- w momencie wydania decyzji o przyznaniu biletów będą obywatelami jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej,
- podadzą w internetowym formularzu zgłoszeniowym prawidłowy numer dowodu tożsamości lub paszportu.
Następnie należy rozwiązać kwiz i odpowiedzieć na pytanie dodatkowe (nie dotyczy to kandydatów zgłaszających się jako członkowie grupy).

Kandydaci, którzy zostali wybrani, mogą podróżować przez co najmniej 1 dzień i najwyżej 30 dni w okresie od 1 marca 2022 r. do 28 lutego 2023 r.

Więcej informacji i zgłoszenia >> link
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę