Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Startują e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Startują e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Od września z dużym powodzeniem działa platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Korzystają z niej przedsiębiorcy, pracownicy i instytucje otoczenia biznesu z całej Polski. Teraz PFP poszerza spektrum działania. Poza szkoleniami na żywo, na platformie dostępne będą e-learningi przygotowane przez trenerów oraz osoby współpracujące z PFP. Każdego tygodnia będą przybywały nowe zapisy na tematy uniwersalne i istotne dla przedsiębiorców.

– Szkolenia na żywo to będzie tylko jedna z propozycji Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości dla przedsiębiorców. Zamierzamy oferować również e-learningi i podcasty, które każdy chętny będzie mógł wysłuchać, kiedy tylko będzie mieć na to czas i ochotę. Będzie można wracać do tych treści w zależności od potrzeb – wyjaśnia Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Cel platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości to dostarczanie wiedzy przedsiębiorcom, ich pracownikom oraz wszystkim osobom, zainteresowanym oferowanymi przez trenerów tematami. Platforma działa od września i z każdym tygodniem nie tylko poszerza grono odbiorców, ale i funkcjonalność. Na stronie pojawia się coraz więcej e-learningów.

Na platformie szkoleniowej dostępny jest bieżący harmonogram szkoleń >> link

Podcasty oraz zapisy webinarów można odtworzyć na kanale YouTube >> link

źródło informacji
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę