Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ile kosztuje nauka angielskiego online w dobrej szkole? Sprawdźmy

Ile kosztuje nauka angielskiego online w dobrej szkole? Sprawdźmy

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Lekcje języka angielskiego mogą kosztować od kilkunastu do nawet kilkuset złotych za jeden blok zajęć. Różnice w cenie wynikają z wielu czynników i naprawdę czasem możemy pogubić się w różnych ofertach. Zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych. Dlatego dobrze jest przed rozpoczęciem nauki online rozpoznać rynek i poszukać takiego rozwiązania, którego wysoka jakość będzie szła w parze rozsądną ceną. Jak to zrobić i ile faktycznie kosztują dobre zajęcia językowe online? Odpowiadamy na te pytania.

Dobry kurs języka angielskiego online, czyli jaki?

Internetowa szkoła angielskiego powinna posiadać wiele cech, które przekładają się na jakość świadczonych przez nią usług. Szybka nauka angielskiego online jest możliwa, a nawet często wskazana, ale nie każda szkoła językowa może zapewnić efektywne zajęcia w przystępnej dla nas cenie.

Kierując się opiniami innych, renomą zdobytą przez placówkę czy nawet tym, w jaki sposób prowadzone są lekcje, znajdziemy wiele platform do nauki angielskiego. Wśród nich pojawia się Tutlo. Jest to szkoła, w której zajęcia dydaktycznie prowadzi wykwalifikowana kadra składającą się z polskich lektorów językowych oraz native speakerów.

Lekcje odbywają się na życzenie, co oznacza, że do panelu szkoły możemy zalogować się o niemal dowolnej porze i zacząć naukę z wybranymi, dostępnymi w danej chwili nauczycielami. To bardzo wygodne rozwiązanie, które daje nam szansę łatwego dopasowania lekcji do naszych codziennych obowiązków. 

Angielski online ‒ ile kosztują lekcje?

Ceny za lekcje języka angielskiego online są bardzo zróżnicowane. Musimy zastanowić się, czy interesują nas indywidualne zajęcia z native speakerem, czy polskim lektorem. Można też wybrać lekcję grupową, podczas której nauczyciel wykłada materiał kilku osobom w tym samym czasie.

Wspomniana szkoła Tutlo oferuje lekcje już od 25 złotych za jeden blok nauczania. Trzeba jednak zauważyć, że dostępnych jest tutaj wiele różnych kursów i kont. Można wybrać na przykład konto rodzinne, dzięki któremu do zajęć mają dostęp wszystkie osoby mające dostęp do panelu. Zajęcia biznesowe są rozliczane jeszcze inaczej. Dlatego warto na początku, przed rozpoczęciem kursu w szkole językowej, skorzystać z darmowej lekcji próbnej, a następnie skontaktować się z pracownikami w celu ustalenia sposobu rozliczania się. 

Niektóre szkoły pomagają kursantom w zdobyciu dofinansowania lekcji, a niektóre firmy z chęcią płacą za zajęcia pracowników, by zwiększyć ich kompetencje zawodowe. Coraz częściej można spotkać się z opinią, że angielski to jeden z fundamentów, na którym można zbudować swoją ścieżkę awansu zawodowego.

Warto podkreślić też, że możemy wykupić określoną liczbę zajęć w abonamencie. W tym przypadku, gdy wpłacamy ustaloną wcześniej kwotę, co miesiąc możemy wziąć udział w określonej liczbie godzin odpowiadającej wartości abonamentu. Są także szkoły, które rozliczają indywidualnie każdego klienta. Modeli jest naprawdę wiele. 

Co jest wliczone w cenę zajęć?

W dobrej szkole językowej w cenie zajęć dostępne są materiały, które można pobrać i wykorzystać do nauki. Dobre szkoły językowe umieszczają je na swoich stronach w sieci. Dodatkowo możemy korzystać z zajęć z native speakerem czy też z lekcji przygotowujących do egzaminów certyfikujących. Warto więc rozejrzeć się na rynku, przejrzeć oferty szkół i wybrać taką, którą można dopasować do naszych wymogów i oczekiwań.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę