Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

XX edycja CEMS Chance

XX edycja CEMS Chance

reklama
Nadchodzi XX już edycja CEMS Chance! Jest to charytatywna inicjatywa skierowana do młodych osób (15-16 lat), które nie miały jeszcze szansy odkryć swojego planu na życie. W ramach 4-dniowej konferencji, która odbędzie się w dniach 7-10 grudnia uczestnicy będą mieli okazję spotkać wielu inspirujących panelistów z bardzo zróżnicowanych dziedzin życia. Dni będą też wypełnione zwiedzaniem Warszawy i przeróżnymi atrakcjami.

Konferencja będzie poprzedzona zdalnym programem mentoringowym (1-5 grudnia), podczas którego każdy uczestnik CEMS Chance dostaną swojego osobistego studenta-opiekuna, z którym przejdzie przez przygotowany przez nas we współpracy z zespołem psychologów i profesjonalnych mentorów program. Ułatwi on im bliższe poznanie siebie, swoich predyspozycji, talentów i życiowych celów. Podczas stacjonarnej części uczestnicy poznają swoich opiekunów na żywo i razem będą przeżywać zaplanowane przygody.

Głównym założeniem projektu jest wyrównywanie szans, więc jedyne koszty pokrywane przez uczestnika to dojazd i powrót z Warszawy.

Nabór do wydarzenia rusza 3 listopada i potrwa dwa tygodnie, a wyniki zostaną ogłoszone 24 listopada.

Partnerem wydarzenia jest Phillips Polska i SEB Polska.
Więcej informacji na projektowym Facebooku i Instagramie (CEMS Chance CSR) oraz na stronie cemschance.pl
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️