Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Organizacja wesela. Jak sobie z nią poradzić?

Organizacja wesela. Jak sobie z nią poradzić?

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Ceremonia ślubna, bez względu na to, czy odbywa się w urzędzie stanu cywilnego, czy też w kościele, to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w naszym życiu. Dotyczy to również bezpośrednio związanych z nią wydarzeń - przede wszystkim wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, a także przyjęcia weselnego. By ten wyjątkowy czas zostawił po sobie tylko piękne wspomnienia, należy odpowiednio go zaplanować. Jak to zrobić?

Liczba gości weselnych. Organizację wesela zacznij od zastanowienia się, kto weźmie udział w ceremonii ślubnej

Pierwszym krokiem do organizacji udanej ceremonii ślubnej oraz wesele jest na pewno sporządzenie listy gości. To absolutna podstawa, by kolejne podejmowane przez nas czynności przyniosły oczekiwane skutki, a w tym wyjątkowym dniu nie spotkały nas żadne przykre niespodzianki, co najmniej rok wcześniej należy przemyśleć, ile osób weźmie udział w uroczystości i uzyskać od nich potwierdzenie przybycia. Wiele przydatnych porad z zakresu organizacji ślubu można znaleźć na https://www.weselezklasa.pl/poradnik/organizacja-wesela-krok-po-kroku/.

Motyw przewodni wesela: zaproszenia ślubne, menu weselne i tort weselny. O tym koniecznie pomyśl odpowiednio wcześnie

Jedną z rzeczy, które należy zaplanować z co najmniej rocznym wyprzedzeniem jest z całą pewnością motyw przewodni wesela. Jego znalezienie może wydawać się trudne, jednak w rzeczywistości nie powinno przysporzyć większych problemów. Najlepszym sposobem na znalezienie dobrego motywu jest zastanowienie się, jakie pasje, upodobania lub wydarzenia łączą przyszłych małżonków.

Wieczór panieński i kawalerski z wykorzystaniem motywu przewodniego wesela. Jak je zorganizować?

Dla wielu par młodych ślub nie może obejść się bez wieczorów panieńskiego i kawalerskiego. Ich organizacją często zajmują się świadkowie lub przyjaciele przyszłych państwa młodych. Już na wczesnym etapie planowania całego przedsięwzięcia warto więc wybrać osoby, które zadbają również o ten aspekt.

Organizacja wesela i wybór sali weselnej. Pomyśl o tym z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem. To kluczowy aspekt organizacji ślubu

Pora na aspekt, który ma zdecydowanie największe znaczenie podczas organizacji wesela - wybór sali, w której odbędzie się uroczystość. Obiekt powinien być dopasowany między innymi do liczby gości, motywu przewodniego oraz upodobań pary młodej. Nie bez znaczenia są też możliwości finansowe organizatorów wesela oraz odległość między salą weselną, a miejscem, w którym odbywa się ceremonia ślubna. Szeroki wybór sali ślubnych w Warszawie i okolicach można znaleźć na https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/warszawa/.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę