Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jubileuszowa edycja Koncertu Świątecznego SGH!

Jubileuszowa edycja Koncertu Świątecznego SGH!

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
XV Świąteczny Koncert SGH zbliża się wielkimi krokami! Podczas dotychczasowych edycji zebrano ponad 300 000 zł i obecnie jest to prawdopodobnie największa studencka akcja charytatywna w Polsce. W tym roku Świąteczny Koncert SGH wspiera Fundację “poDRUGIE”, która wyciąga pomocną dłoń do młodzieży i młodych dorosłych (18–25 lat) zagrożonych i dotkniętych kryzysem bezdomności. Oprócz wielkiego koncertu, który odbędzie się 14 grudnia, studenci będą mogli wziąć udział w licznych akcjach towarzyszących – licytacjach charytatywnych, kolacjach z gwiazdami oraz aukcjach internetowych.

Wielki koncert!
Koncert odbędzie się 14 grudnia w warszawskim Palladium. Co roku gromadzi on około 2 tys. osób – nie tylko studentów, lecz przedstawicieli każdego pokolenia. Na scenie wystąpią utalentowani artyści z warszawskich uczelni, a także goście specjalni. Oprócz świątecznych przebojów w ciekawych aranżacjach na gości czekają kawiarenka, loteria oraz licytacje na żywo!
Wstęp jest całkowicie wolny, choć istnieje również możliwość zakupienia biletów VIP (więcej informacji już wkrótce)!

Dom, którego nie ma
Cały przychód z licytacji oraz z datków zebranych podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji „poDRUGIE”, która pomaga młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, patologią i bezradnością. Ze wsparcia korzystają przede wszystkim byłe wychowanki i wychowankowie domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek resocjalizacyjnych. Takie osoby, po osiągnięciu pełnoletności, często nie mają miejsca, w którym mogą się usamodzielnić. Fundacja tworzy dla nich dom i przygotowuje młodych ludzi do dorosłego życia.

Więcej informacji:
www: swiatecznie.org
Facebook: @swiatecznesgh
Instagram: @swiateczny_koncert_sgh
YouTube: Świąteczny Koncert SGH
Licytacje: Allegro
Fundacja „poDRUGIE”: podrugie.pl
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę