Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Poznaj "3 pokoje z kuchnią" - sąsiedzi zapraszają!

Poznaj "3 pokoje z kuchnią" - sąsiedzi zapraszają!

reklama
SĄSIEDZI ZAPRASZAJĄ!

Mieszkasz na Zielonej Białołęce? Chcesz zrobić coś dla swoich sąsiadów? A może po prostu masz ochotę wyjść z domu i napić się z kimś herbaty? 3 pokoje z kuchnią to miejsce, w którym możesz zrobić każdą z tych rzeczy.

Joga sąsiedzka, zumba, lego, zajęcia kulinarne, sąsiedzki decupage, Białołęcki Klub Fotograficzny – między innymi w takich zajęciach mogą uczestniczyć bywalcy 3 pokoi z kuchnią. Mogą uczestniczyć – ale mogą też tworzyć swoje własne propozycje.

obraz

W sąsiedzkim domu spotkań Białołęckiego Ośrodka Kultury, każdy chętny może uzyskać wsparcie w realizacji własnych pomysłów. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie przestrzeni i atmosfery dla mieszkańców Zielonej Białołęki ułatwiającej twórcze działania. Chcemy, aby mieszkańcy czuli się tutaj jak u siebie w domu, by byli współgospodarzami i brali czynny udział w tworzeniu oferty kulturalnej. 3 pokoje z kuchnią udostępniają przestrzeń i oferują pomoc organizacyjną dla działań o różnym charakterze, otwartych na współpracę międzyludzką, sąsiedzką. Każdy, kto ma tylko ochotę, może współtworzyć to miejsce. W jaki sposób? Poprzez organizowanie w nim wydarzeń lub – po prostu – swoją obecność. Wszystkich sąsiadów zapraszamy na kawę i ciastko, mając nadzieję, że będzie to początkiem twórczej współpracy.

Mieszkańcy, uczestnicząc w wydarzeniach, mają okazję poznać się, zapamiętać swoje twarze i imiona, a także znaleźć czas i przestrzeń do rozmów oraz skorzystać ze sprzyjających do podjęcia kolejnych wspólnych działań warunków. Dzięki temu, że organizowane w 3 pokojach wydarzenia charakteryzują się brakiem ograniczeń wiekowych, bezpośrednio przekłada się to na zróżnicowanie wiekowe osób w nich uczestniczących, a co za tym idzie naturalną integrację międzypokoleniową.

obraz

Chcesz działać? Wpadnij do swoich sąsiadów na Głębocką 84! Zapraszamy między wtorkiem a piątkiem od godz. 13 do 21. W soboty – jesteśmy otwarci od godz. 10 do 18.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.bok.waw.pl w zakładce „3 pokoje z kuchnią” oraz na profilu facebookowym „3 pokoje z kuchnią”.

obraz

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama