Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Napisz list z Amnesty International! Zmień losy osób, których prawa są łamane!

Napisz list z Amnesty International! Zmień losy osób, których prawa są łamane!

reklama
Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka miliony ludzi 👩‍🦳👩‍🦰👩‍🦱👳‍♀️👵👧 na całym świecie jednoczy siły, żeby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane. W całej Polsce i na całym świecie piszemy listy ✍ do decydentów, którzy mają realny wpływ na los naszych bohaterów i bohaterek oraz wysyłamy wyrazy wsparcia dla nich samych i ich bliskich, wysyłamy maile i tweety, podpisujemy petycje, organizujemy wydarzenia. Wszystko po to, żeby zmienić los niesłusznie więzionych i prześladowanych.

Dołącz do nas! Zajmie Ci to tylko krótką chwilę, a w zamian ktoś, czyje prawa są łamane, może odzyskać godne traktowanie.

Zobacz gdzie odbywają się wydarzenia otwarte: link
Możesz dołączyć do Maratonu, nie ruszając się z domu: pisz listy, wysyłaj wiadomości, udostępniaj treści na mediach społecznościowych.

Maraton Pisania Listów ✍✌ to największa na świecie globalna akcja na rzecz praw człowieka, która zaczęła się w Polsce, równo 20 lat temu. Od 2326 napisanych listów w Polsce w roku 2001 do ponad 4,5 miliona akcji – listów, e-maili, SMS-ów, twittów, podpisów - w ponad 100 krajach na całym świecie w roku 2020!
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama