Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

W najbliższą sobotę ważny mecz Legii Warszawa. Czy jest faworytem bukmacherów?

W najbliższą sobotę ważny mecz Legii Warszawa. Czy jest faworytem bukmacherów?

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Nie poprawia się trudna sytuacja Legii Warszawa. Mistrzowie Polski nadal znajdują się w strefie spadkowej, a w najbliższej kolejce czeka ich wyjazd do Niecieczy na mecz z Bruk-Betem Termaliką. Realia wyglądają tak, że może być to ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Bukmacherzy wierzą jednak w Legię, sprawdziliśmy kursy przedmeczowe.

Legia Warszawa kontra Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Wysokie kursyBukmacherzy przygotowali kursy na ten mecz, według których faworytem jest Legia Warszawa. Wojskowi ostatnio przegrali u siebie z Wartą Poznań, w tym sezonie pobili już niechlubny rekord porażek i póki co dalecy są od ustabilizowania swojej formy. Jednak to Bruk-Bet Termalica Nieciecza zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Mimo wszystko nie dziwi, że Legia Warszawa jest faworytem tego spotkania.

Kursy bukmachera Fortuna na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – 3.55, X – 3.40, Legia Warszawa – 2.15

Legia Warszawa nie ma najlepszych wspomnień z wypadów do Niecieczy. Na wyjeździe Legia przegrywała dwukrotnie w 2016 roku, a także w 2017. W tych trzech meczach Legia Warszawa zdobyła zaledwie jednego gola. Ostatnio skuteczność również nie jest najmocniejszą stroną podopiecznych Aleksandara Vukovicia.

Kursy bukmachera Fortuna na gole w meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa

Legia strzeli gola: TAK – 1.45, NIE – 2.61
Bruk-Bet Termalica Nieciecza strzeli gola: TAK – 1.21, NIE – 4.05

Trzeba również nadmienić, że zdecydowaną większość swoich punktów zespół Termaliki zdobywa na własnym terenie. Legia Warszawa z wyjazdów przywiozła do tej pory zaledwie 6 „oczek”. Czy ten bilans uda się poprawić? Legioniści potrzebują punktów i będzie to z pewnością ważny mecz.

Sytuacja w tabeli niepokojąca. Bukmacherzy są spokojniTo co trudno przechodzi kibicom przez gardło, staje się coraz bardziej realną wizją dla Legii Warszawa. Wciąż panujący mistrz Polski do końca sezonu może walczyć o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Bukmacherzy nie popadają jednak w nadmierny pesymizm względem Legii.

Aktualnie kurs wystawiony przez bukmachera Fortuna na spadek warszawskiego klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej wynosi 10.00 i jest nieco wyższy od tego jaki był wystawiony przed wznowieniem rozgrywek po zimowej przerwie. Jak możemy odnaleźć na Onecie na początku lutego było to zaledwie 8.50. Oznacza to, że po dwóch rozegranych meczach (wygranej z KGHM Zagłębiem Lubin i porażce z Wartą Poznań) według Fortuny ryzyko spadku Legii nieco zmalało, ale wciąż pozostaje realne. Jednak obecnie aż pięć ekip ma o wiele gorsze notowania w tym względzie. Według kursów bukmachera Fortuna niemal pewnym kandydatem do spadku jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W „wyścigu o spadek” bukmacherzy wyższe notowania niż Legii dają także Górnikowi Łęczna, Warcie Poznań, Zagłębiu Lubin i Wiśle Kraków.

Legia może skorzystać na słabej dyspozycji rywali i w ten sposób podreperować swoją pozycję. Jednak bez poprawy własnej gry, sytuacja przy Łazienkowskiej nadal nie będzie rysowała się w kolorowych barwach.

Kluczowe tygodnie Legii Warszawa. Kursy mogą się zmienićWygrana z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza może dać wyjście ze strefy spadkowej. Nie mniej istotne będą kolejne spotkania dla Legionistów. Jak wygląda kalendarz spotkań klubu ze Stolicy?

Jeszcze w lutym na Łazienkowską przyjedzie pogrążona w kryzysie Wisła Kraków. Zdobycie kompletu punktów w dwóch meczach z rywalami z dołu tabeli pozwoli złapać oddech. Jednak porażka w którejś z tych konfrontacji istotnie skomplikuje sytuację Legii.
Na początku marca Legię czeka nie mniej ważny pojedynek. W ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski drużyna trenera Vukovicia zmierzy się z Górnikiem Łęczną. Choć sytuacja w PKO BP Ekstraklasie jest dla Legii Warszawa mało komfortowa, to w jakimś stopniu sezon mogą uratować właśnie te rozgrywki.

Jak zatem potoczą się najbliższe tygodnie dla Legii Warszawa? Mogą one zaważyć na najbliższych miesiącach, a kibice liczą na to, że nad Stolicę w końcu wyjdzie słońce.

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Hazard tylko dla osób pełnoletnich.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę