Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rehabilitacja Bielany – co może Ci zaoferować?

Rehabilitacja Bielany – co może Ci zaoferować?

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Przeszedłeś operację wszczepienia endoprotezy biodra, kolana lub barku, a może jesteś po artroskopii kolana twój powrót do zdrowia to przede wszystkim dobrze poprowadzona rehabilitacja. Bielany jest nie jedyną dzielnicą, w której możesz skorzystać z pomocy rehabilitacji domowe.

Dlaczego warto wybrać rehabilitację na Bielanach?

Rehabilitacja domowa to duża wygoda dla osób starszych, które z takiej usług skorzystają. To nie tylko komfort domowy, którego atmosfera sprzyja powrotowi do zdrowia, ale też oszczędność czasu i pieniędzy. W czasie pandemii rehabilitacja po covid-19 jest to terapia w bezpiecznych warunkach ograniczająca zbędne kontakty z anonimowymi osobami jak inni pacjenci czy terapeuci, których przychodnie i szpitale są pełne.

Rehabilitacja Bielany to również usługi z dojazdem, z których korzystają również młode osoby z bólami przeciążeniowymi czy po kontuzjach i urazach sportowych. Coraz większa grupa pacjentów, liczy na domową rehabilitację. Bielany są zieloną dzielnicą Warszawy, w której sport i rekreacja odgrywają ważna rolę stąd tak wielu pacjentów ceni sobie możliwość skorzystanie z profesjonalnej rehabilitacji i ma szanse na powrót do zdrowia po ewentualnej kontuzji czy urazie.

Dlaczego fizjoterapia uroginekologiczna z dojazdem to dobry pomysł?

Bielany jako zielona dzielnica Warszawy rozwija się bardzo dynamicznie i coraz więcej osób młodych w tym młodych małżeństw się tu wprowadza. Kiedy młody rodzice zostają po raz pierwszy lub kolejny rodzicami, kobiety potrzebują profesjonalnego wsparcia, a tym zajmuje się fizjoterapia uroginekologiczna.

Fizjoterapia z dojazdem do domu na bielanach w tej grupie pacjentek dominuje, bo umożliwia odbycie profesjonalnej terapii w domu bez konieczności pozostawiania malucha bez mamy i narażania go w tych pierwszych tygodniach życia na stres związany z rozłąką. Wizyta fizjoterapeuty uroginekologicznego nie różni się w warunkach domowych od tej w placówce rehabilitacyjnej. A możliwość nakarmienia czy ukojenia płaczu dziecka daje mamie duże poczucie komfortu.

Jak wygląda rehabilitacja domowa na Bielanach?

Wszystko zaczyna się od telefonu i umówienia wizyty, pamiętaj ze nie musisz posiadać skierowania ani badań obrazowych. Jeśli już wcześniej wykonywałeś badania jak RTG, MRI, TK przygotuje je oraz opisy, aby fizjoterapeuta mógł się z nimi zapoznać podczas wizyty.

W zależności od potrzeb oraz przypadku, na jaki trafia fizjoterapeuta wizyta przebiega etapami. Pierwszy jest oczywiści wywiad, dzięki którym specjalista może określić i uporządkować przypadłość pacjenta. Następnie badanie funkcjonalne, dzięki któremu potwierdza lub neguje się wcześniejsze ustalania, co do przyczyny dolegliwości. Po rozpoznaniu wstępnej diagnozy czas na terapię. Fizjoterapeuta wybiera odpowiednie techniki i na dobre rozpoczyna się rehabilitacja. Jeżeli szukasz fizjoterapeuty z dojazdem do domu sprawdź: Aktywnaklinika.pl – rehabilitacja domowa. Bielany dają możliwość, jako dzielnica ze skorzystania z takiej domowej wizyty fizjoterapeuty.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę