Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Atrakcje w Warszawie na Noc Muzeów 2022

Atrakcje w Warszawie na Noc Muzeów 2022

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
NOC MUZEÓW już za kilka dni! 🖼️

XVIII edycja Nocy Muzeów w Warszawie odbędzie się już 14 maja 2022 roku. Największa i jednocześnie najlepiej rozpoznawalna impreza kulturalna w stolicy cieszy się ogromną popularnością od 2004 roku. Placówki biorące udział w Nocy Muzeów to miejsca związane m.in. ze sztuką, kulturą i historią. Zapewniają one ciekawą i bogatą rozrywkę, a także pokazują pomieszczenia na co dzień niedostępne.
Noc Muzeów jest imprezą ogólnoeuropejską, jednak w Polsce przybrała szerszą formę niż w innych krajach. Swoje programy pokazują nie tylko muzea, ale także inne placówki i instytucje, które związane są z kulturą, życiem publicznym czy nauką. Ich ofertami zwiedzający mogą cieszyć się na trzy różne sposoby: w domowym zaciszu - oglądając program online, podczas spaceru - biorąc udział w wydarzeniach na zewnątrz, jak i tradycyjnie odwiedzając muzeum. Noc Muzeów ze względu na swoją specyfikę odbywa się w szczególnej, niepowtarzalnej atmosferze. Zapraszamy wszystkich do udziału w XVIII edycji imprezy.

Choć na 6 dni przed tegoroczną edycją, nadal nie poznaliśmy pełnego, oficjalnego programu wydarzenia, to poszczególne placówki ogłaszają swoje, tegoroczne atrakcje! 🔥

SPRAWDZAJCIE NA BIEŻĄCO! 😍 ⤵️
Atrakcje w Warszawie na Noc Muzeów 2022
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę